Duhet bere

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
@Bebw pse ste nis msg dot une ty moj xhan
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Mire flori
Kur te nderrosh mendje
Na shkruaj se si dihet moj
E pijme ndonji kafe ne fier ose ne levan :D
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Ktu rri vete ti..... se une gjithe diten sme rri goma ne 1 vend moj te keqen.......
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Duhet ta bj por une jam esnafe sm degjon koka
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
phd qualification exam :cry:
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Duhet o duhet po vallahi skam nge???
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Duhet bere...

Dicka qe kam koh qe dua ta boj: te kap ate fotografin dhe tja kercas kokes.

Me qen se dashka me e rujt.
 

WxP

Hidrauliku
Ne makine vallahi lool
 

WxP

Hidrauliku
Jasht apo brendaaaa :D
 
Top