Dy gjera per te cilat jeni ne kerkim.

Senseo

.
Staf në FV.AL
Dy gjera per te cilat jeni ne kerkim.

Permendni dy gjera per te cilat keni kohe qe i kerkoni dhe pse mendoni se duhet ti keni se nuk beni pa to?

Veni imagjinaten ne pune /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
:) po them dy qe me vijne ne mendje tani.
Te kem me vone nje butik timin.
PSe?
Sepse eshte dicka qe me pefshin.
E dyta,dua te udhtoj te pakten ne disa shtete te botes.
Kjo varet nga mundesia,por ne nje kohe tjeter,kur te permbush disa detyrime qe do kem ne vazhdimesi te disa viteve.
Mendoj qe do ja arrije ti kushtoj vetes kohe dhe t`ia plotesoj kete akses.
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Deshirat e mia jan dhe do te jen gjithmon pafund por koha jo... prandaj perpiqem te gezoj cfare kam.
Ama nese mund te them nje, ateher do thoja qe dua te rindertoj veten time qe deri ca kohe me para e shikoja ne tjeter vend.

Dikur do kisha than qe do isha puq me ndonje organizat humanitare duke udhetuar ne vendet me te varfera... por dhe per ket ka kohe.

Kam fantazi te cfrenuar, jam burim energjie dhe sme frikson as lodhja dhe as pengesat... prandaj akoma sot, miq ... shok dhe shoqe akoma me afrojne/ofrojne te vejm ne praktik dicka per veten tone. Ato kan besim tek une dhe un te to por sjan gjera qe me japin kenaqesi...

Mi bot akoma me shum lomsh mendimet lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Si ky lloj udhetimi sbesoj qe t'pelqen ??
Sot gjith diten ne rrug isha..thujse kshtu ishte udhtimi?kur erdha ne mbremje sa fika makinen thash..Flm Zot se kujdesesh per njerz te qmendur?
 

Lauri

Anunnak
Shëndetin e kam top.
Kërkoj gjithandej të jetoj pa punë, po nuk e gjej dot atë lloj jetë.
Vetëm me punë, ça dreq jetë është kjo ??
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Cdo here ne kerkim te diturise dhe te arrije kenaqesine e Zotit. Te paren ku ta gjeje duhet ta marr sepse eshte gje e humbur, te dyten po e arrita, i arrij te gjitha tjerat.
 

Hope

◕‿◕
Sot gjith diten ne rrug isha..thujse kshtu ishte udhtimi?kur erdha ne mbremje sa fika makinen thash..Flm Zot se kujdesesh per njerz te qmendur?
E kishe fjalen per njerzit e tjere ne trafik, jo??

Une kerkoj : kohe dhe kohe
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
E kishe fjalen per njerzit e tjere ne trafik, jo??

Une kerkoj : kohe dhe kohe
Edhe per veten jo vetem per tjert?
Un nuk pres radhe mi..me pare prisja dhe respektoja rregullat ne trafik..tani fare hiq..kamijonat e medhaj tiiiiit buris un kaloj?
Me duket se vetem un po vozis mir?
 
Top