Dy gjera per te cilat jeni ne kerkim.

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
ne kerkim nuk jam per asgje.

kam aq gjera ne liste qe presin me u perfundu saqe s'kam kohe me kerku per gjera tjera :D
 

Hope

◕‿◕
Edhe per veten jo vetem per tjert?
Un nuk pres radhe mi..me pare prisja dhe respektoja rregullat ne trafik..tani fare hiq..kamijonat e medhaj tiiiiit buris un kaloj?
Me duket se vetem un po vozis mir?
Moj bej kujdes me kamionat se ato jane 10 x me te medhenje se ty, e pune sekondesh eshte jeta!!!!
Ku nxiton ti njehere?!
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Se di ,se kam menduar ndonjëherë ☻
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Perkushtimi ne thellimin e mendimit brenda vetvetes,dhe permiresimin e shfrytezimin pozitiv te kohes ,momentit,dites dhe pergjethsishte shijimit pozitiv te jetes.
 

Marla

Quo Vadis!
1. pushime me shoqe pa cuna verdalle lool
2. nje shopping te mire se me jane merzit keto gjerat qe kam
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
1 Të personave që jan në kërkim për mua
2 Të personave që nuk e din që egziston një dashuri si unë
 

jana80

Super Moderator
Mbi te gjitha
Shendetin
E me pas ..
Pensionin!
 
Top