Dy hoxhallarë diskutojnë.

Lauri

Anunnak
Imami Sallahudin Krushopeku e kërcënon hapur imamin Drilon Gashin, ndëgjojeni deri në fund "dialogun" teologjik islam.
IMG_20201101_190826.jpg

 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Ca me degju kete drilonin se ka humb rrugen ne oborr?‍♀️Ky eshte largu nga b.islame se ka dal me do teori me fresh ..si ti laur dhe ky ka boten e tij?
 

Vajza

V.I.P
Ca me degju kete drilonin se ka humb rrugen ne oborr?‍♀️Ky eshte largu nga b.islame se ka dal me do teori me fresh ..si ti laur dhe ky ka boten e tij?
Drilon nuk eshte as hoxh ???
Shikoe tek Kosova show me Shpetim Deskun, qe edhe Shpetimi seshte hoxh di me shume se ky lool
 

Lauri

Anunnak
Ca me degju kete drilonin se ka humb rrugen ne oborr?‍♀️Ky eshte largu nga b.islame se ka dal me do teori me fresh ..si ti laur dhe ky ka boten e tij?
Me thënë të drejtën unë mbroj tezen e hoxh Sallahudinit për sa e njoh unë islamin. ?
Islami i vertetë është Isis, Bin Laden, e terroristat aktual të Francës.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Me thënë të drejtën unë mbroj tezen e hoxh Sallahudinit për sa e njoh unë islamin. ?
Islami i vertetë është Isis, Bin Laden, e terroristat aktual të Francës.
Kush eshte ky ?eshte nga shqiperia se nuk paskam degju per te?
 

Lauri

Anunnak
Kush eshte ky ?eshte nga shqiperia se nuk paskam degju per te?
Nuk e dëgjove videon deri në fund :)
Në Suedi jetoka.
Kam shku në Suedi të kërkoj nanën tane i tha hoxhës Drilon
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Nuk e dëgjove videon deri në fund :)
Në Suedi jetoka.
Kam shku në Suedi të kërkoj nanën tane i tha hoxhës Drilon
Jo sinqerisht nuk e di kush eshte..po dhe ky i ngjashem qenka..se degjova ne fund se the ti.dhe qenka kot.
 

Lauri

Anunnak
Lexoni e dëgjoni para se të komentoni :)
 

Lauri

Anunnak
Nuk më thatë pse jeni kundër hoxh Drilonit? Dhe jeni pro këti Sallahudinit

Po më habitni ju sipër.
Driloni po thotë që islami është paqe. Muhamed ishte parësor.
Ndërsa Sallahudin po thotë që ti gënjen. Muhamed ka luftuar siç ke me të.
Teorikisht duhet të mbroni Drilonin ju që po flisni kundër tij lol
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Dy hoxhallarë nuk diskutojnë, së paku jo deri në minutën 1.2. Nuk pata nevojë ta dëgjoj më shumë për të kuptuar se s’ka fare të bëjë me islamin.
Hidheni në rubrikë përkatëse.
p.s. është humbje kohe të diskutojmë chit chatin mes tyre, mendimi im.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Nuk më thatë pse jeni kundër hoxh Drilonit? Dhe jeni pro këti Sallahudinit

Po më habitni ju sipër.
Driloni po thotë që islami është paqe. Muhamed ishte parësor.
Ndërsa Sallahudin po thotë që ti gënjen. Muhamed ka luftuar siç ke me të.
Teorikisht duhet të mbroni Drilonin ju që po flisni kundër tij lol


te dy jan kot pra.drilonin e njoh kte tjetrin jo..

ps..ti po don sherr me duket se nuk reagoi askush?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Skam gje kundra besimtarve....por e keni ba forumin si xhami me 1000 tema feje....cka besoni majeni pervete ju lutna....u lodha fu kerku tema me gjujt ndonjeren se vec hoxhallare po gjej ne 5 faqet e fundit
Jam dakort. Eshte be shum bajat forumi duke lexu per Islamin, hoxhat etj etj.
 

Endrra

VIP
V.I.P
Nuk e dëgjove videon deri në fund :)
Në Suedi jetoka.
Kam shku në Suedi të kërkoj nanën tane i tha hoxhës Drilon
Ky i Suedise paska kohe shume si duket.. u knaqka tu marr socialin pal pal aty ndenjun ..nuk eshte budall joo ..edhe merr social edhe sha e tall gjith kosoven..
 
Top