• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

per mua eshte e turpshme... te dalesh ne skene, s'duhen kuptuar si te dalesh zhveshur aty... madje me mire te ishte zhveshur sesa ne ate menyre per mendimin tim te neveritshme. femra sa nje kale aty, kur mund te vishej me normal, do ngjante bukur te pakten...
O kreta sipas disa info nora i kishte harru mbathjet ne makine lol
 

Kila

VIP
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit


flasim per trupin kila , nese per ty nje femer e ben nje e pasme big e madhe dhe ca kofsha ashtu te medhaj femer sexy... ateher problemi eshte te syt .:stelle:
dhe un per trupin e kisha se ftyra mpelqe me shum e imja se e asaj ,
sme duket se ka te pasme aq te medha trupi me duket ylle ajo ku di un live se kam pa...
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

dhe un per trupin e kisha se ftyra mpelqe me shum e imja se e asaj ,
sme duket se ka te pasme aq te medha trupi me duket ylle ajo ku di un live se kam pa...

Kila nuk u sqaruam prap:jooo

Nora per nga pamja e fetyres eshte sh e bukur ,e kam par nga afer dhe aspak nuk ngjason me foto se del cdo her , me ni fjal nuk eshte fotozhenike aspak.e tani nese flasim per trupin, shtatlart eshte por nuk ka trup te bukur , belin shum te gjer kofshet ashtu pra edhe pse me shtatlartesin e saj prap nuk eshte per tu ADMIRU.
 

Kila

VIP
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit


Kila nuk u sqaruam prap:jooo

Nora per nga pamja e fetyres eshte sh e bukur ,e kam par nga afer dhe aspak nuk ngjason me foto se del cdo her , me ni fjal nuk eshte fotozhenike aspak.e tani nese flasim per trupin, shtatlart eshte por nuk ka trup te bukur , belin shum te gjer kofshet ashtu pra edhe pse me shtatlartesin e saj prap nuk eshte per tu ADMIRU.
Kur ta shof live do tkthej pergjigje ... te ato fotot sidomos ftyra sme pelqen fare
Nora Istrefi - Ski me ik - YouTube te kjo kenga me pelqen shume
trupi i duket shum i bukur ..
 
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Akoma me kte muabet ju :p Mos i bini ne qaf kot se i kish veshur te gjitha..... Sa per pjesen e bukurise se saj....e bukura eshte dicka subjektive .... Ajo qe per mua eshte e bukur per dike tjeter smund te jete.... Kshu qe ndaj dhe duhen respektuar apo pranuar mendimet e tjerve , jemi te ndryshem perball nje gjykimi.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Akoma me kte muabet ju :p Mos i bini ne qaf kot se i kish veshur te gjitha..... Sa per pjesen e bukurise se saj....e bukura eshte dicka subjektive .... Ajo qe per mua eshte e bukur per dike tjeter smund te jete.... Kshu qe ndaj dhe duhen respektuar apo pranuar mendimet e tjerve , jemi te ndryshem perball nje gjykimi.

Ida duam me patjeter ta kuptojm kishte te veshur qorap nora apo jo :cokt: jo po duhet ta kuptojm se sben:kohe:?
 
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

O Arfe pse je kaq e intetesuar per breket e Nores?
Po me lindin dyshime lol
 
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Arfe E paske kap me Noren,
Pse po i nxjerr ne pah te gjitha pjeset e shemtuara?
Cfare do te tregosh qe je me thekthi?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Ca thua aman o bella,,, se trup meshkulli ka kjo , ik shiko belin e saj pastaj kofshet si me ken burr.:teleskop:
Edhe aty ashtu kane per tu be kofshet duke u ushtruar ne palester kshuqe ruju! :p
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Me perparse kuzhine paska dal ne skene kjo?

Nje drink per Ty Nora,ke fituar 1 jave ne faqet e para te revistave!
Ku e ke fluturen Nora? Belenin qe ke dashur te kopjosh kishte dhe flutur...
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Ajo di si te terheq vemendjen dhe te jete ne qender te vemendjes,apo ne gazeta e lajme,dhe kjo gje ka ndodhur :)
sh artiste apo 'artiste' kur nuk kane nje pike te forte 'vokalin' perdorin 'vokalin tjeter'
per mendimin tim eshte dicka fitimprurese,artisti ka nevoje per duartrokitje,per vemendje sepse ndryshe vdes.
Kete gje donte ,kete beri.Nora po qendron dhe do qendroje ne qender te vemendjes ;)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

kushedi sa e ka zene lemza noren :p... ah kishte lezet koha xhaxhit per ca gjera, Lol...
 
Top