• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Me perparse kuzhine paska dal ne skene kjo?

Nje drink per Ty Nora,ke fituar 1 jave ne faqet e para te revistave!
Ku e ke fluturen Nora? Belenin qe ke dashur te kopjosh kishte dhe flutur...
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Ajo di si te terheq vemendjen dhe te jete ne qender te vemendjes,apo ne gazeta e lajme,dhe kjo gje ka ndodhur :)
sh artiste apo 'artiste' kur nuk kane nje pike te forte 'vokalin' perdorin 'vokalin tjeter'
per mendimin tim eshte dicka fitimprurese,artisti ka nevoje per duartrokitje,per vemendje sepse ndryshe vdes.
Kete gje donte ,kete beri.Nora po qendron dhe do qendroje ne qender te vemendjes ;)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

kushedi sa e ka zene lemza noren :p... ah kishte lezet koha xhaxhit per ca gjera, lol...
 
Top