• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

E arrin gjithmone ate qe do?

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
E arrin gjithmone ate qe do?

Perpiqem, por nuk mund te them se jam e ashper ne ambicien time.
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
mundohem ti arrij.....
por ka raste qe nuk mundem..ose qe sduhet ta arrij,edhe pse dua une..
mund te duash shume gjera,por jo gjithmone i arrin
 
Jo gjithmone :(....deri tani pak kam arritur nga ato qe dua!....por dhe keshtu pa arritur ato qe dua mire jam.
 

era*d

Anëtar i ri
ne pergjithesi po... normale, ka plot gjera te tjera qe perpiqem deri ne te fundit qe ti arrij,por s'mundem.... por deri tani ato me te rendesishmet shyqyr i kam arritur :)
 

ana88

vlonjate tipike
deri tani e kam aritur ate qe dua,por ka dhe raste qe s'mundem ti ralizoj
 

shantal

Anëtar i ri
une gjithmone me pak apo shume perpjekje e kam arritur ate qe dua dhe per kete kam shume njerez qe me kane inat jane xheloze etj etj kete e di sepse kam gjithmone presion nga jashte por kjo nuk me shqeteson sepse une gjithmone ja dal mbane ne cdo gje qe dua
 

EMANUEL_78

hajduti
ajo qe duam nuk ka fund asnjehere.......derri tani kam arrituar ate qe kam dashur me para........po mundohem te arrij ato qe dua tani.......
 
99.9% gjithmone
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Un mundohem por nuk me len te tjeret :)
Rrespekte per armiqt.
 

sensuu

sweet
nese e dua vertet dicka edhe e arrij.
pastaj pertoj edhe shume,s'perpiqem shume.
 

pulcina86

❤️
Ja dhe pak!!
...Nuk eshte e leht te arrij ate qe dua, deri tani e kam arritur ne pak raste.
Por jeta eshte e gjat :D
 

baby-angel

Thpilt
Kjo varet nga ajo qe duam..por eshte normale te mos e arrish gjithmone ate qe do, duke qene qe shpesh deshirat i tejkalojne mundesite..:)
 

ssokoll

Release Yourself
arrij te bej ate qe esht e arritshme...deri aty po me tutje...si p.sh. te shkoj ne hene, te bej nje dark me hillary clinton apo te luaj per milanin ende sen i kam arritur:)
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: E arrin gjithmone ate qe do?

Varet jo cdo here.
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: E arrin gjithmone ate qe do?

mundohem .. nese dua dicka do bej cmos ta arij
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: E arrin gjithmone ate qe do?

Gjithmon.....!
 

MasteR

I'm offline
Pe: E arrin gjithmone ate qe do?

Arrij max e mundeshem por jo gjithone gjithcka
 

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow
Pe: E arrin gjithmone ate qe do?

boj luft deri ne fund

nuk mar frym deri sa ta arrij....
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: E arrin gjithmone ate qe do?

Jo sepse me arrin ato mua skam nevoje ti ndjek
 

LoSsT

VIP
Pe: E arrin gjithmone ate qe do?

Askush nuk arrin te marre apo realizoj gjithmon ate qe do, sepse planet dhe synimet e njeriut ndryshojne ne baze te varianteve apo momenteve. Njeriu mbetet i kenaqur me ate qe ka arritur per aq sa ka patur mundesite.
 
Redaktimi i fundit:

edmonddantes

Anëtar i ri
Pe: E arrin gjithmone ate qe do?

...Une them se po....(appartengo alla razza degli ottimisti )....99 % po....1 % munde te ndryshoj ne momentin e fundit( ma non e un problema , mi accontento anche averlo sfiorato , e già qualcosa)....cdo gje munde te realizohet, mjafton te kesh ide te qarta dhe perkushtimin per ti realizuar .......
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: E arrin gjithmone ate qe do?

Deshirat dhe kerkesat s'kane fund kshu qe s'esht aq e lehte te arrish cdo gje por ama nqfse perpiqesh shume, vet perpjekja te jep satisfaksion edhe nqfse nuk e arrin ate qe do si perfundim...te pakten nuk heq dore kollaj dhe kjo ka rendesi.
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: E arrin gjithmone ate qe do?

Jo, sepse jo gjithcka qe une dua eshte e mundshme per tu arritur ,por bej aq sa mundem ,provoj te zgjas doren nese arrij ta prek me gishta vazhdoj perpiqem derisa ta prek me gjithe doren
 

Zana1

Braveheart
Titulli: E arrin gjithmone ate qe do?

Pothuajse gjithmone ... Por prb eshte qe kur e arrij dicka humbas edhe interesin shpejt , kshuqe jam pothuajse gjithmone ne kerkim te dickaje te re .
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: E arrin gjithmone ate qe do?

Pothuajse gjithmone ... Por prb eshte qe kur e arrij dicka humbas edhe interesin shpejt , kshuqe jam pothuajse gjithmone ne kerkim te dickaje te re .
Duhet te kerkosh gjene e duhur qe mos te humbi interesi shpejt. Por c'do gje eshte me kohe dhe me faza.
 

sensuu

sweet
Titulli: E arrin gjithmone ate qe do?

ca mund te arrish ne shqiperi....ca eshte kjo pyetje varja :p
 
Top