• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

E arrin gjithmone ate qe do?

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: E arrin gjithmone ate qe do?

Parimishte gjate gjithe jetes sime jam munduar, te arrije dhe te rigjeje parametrat vetem me veten time .
Besoj qe eshte nje cels suksesi ndaj jetes , ne kete toke njerzoresh :p
 

Marla

VIP
Titulli: E arrin gjithmone ate qe do?

Nuk dorezohem lehte por edhe humbja per njerezit eshte... Lol
 

Zana1

Braveheart
Titulli: E arrin gjithmone ate qe do?

Duhet te kerkosh gjene e duhur qe mos te humbi interesi shpejt. Por c'do gje eshte me kohe dhe me faza.
Ate kerkoj mo te duhuren, qysh mund ta kerkoj te gabuaren :p

E kam ne tip... i need a challenge all the times :p
 

dangerous

Anëtar
Titulli: E arrin gjithmone ate qe do?

Më mire vdes duke luftuar të arrij çfar dua/deshiroj
Sesa rri e shikoj mos ndodh diçka vetvetiu ...
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: E arrin gjithmone ate qe do?

Sigurisht që jo. ثshtë e pamundur të realizosh çdo gjë. Por duhet mesuar nga gabimet dhe të i kthesh në mesime. Për vete kam dështuar shumë deri më tani, por jam i lumtur me ato që kam arritur.
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: E arrin gjithmone ate qe do?

Me vete fatktin se jemi krijesa njerezore kuptohet edhe pergjigjja ne kete pyetje .
 
Redaktimi i fundit:

klau92

Anëtar Aktiv
Titulli: E arrin gjithmone ate qe do?

Nese ja vendos vetes si objektiv do e gjej nje menyre per tja arritur
 

Aver

VIP
Titulli: E arrin gjithmone ate qe do?

Kemi kshu synime modeste.. dhe i arrijm me lehtesi.


Kozmonaut nuk parashikoj te behem, te pakten ne 10 vitet e ardhshme.
 

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: E arrin gjithmone ate qe do?

Zakonisht ja boj hyzmetin goxha shume ,nuk dorezohem lehte por gjithmone synoj gjera qe kur i arrin e ndjen aromen e fitores...

Shumicen e kohes ndjehem si Gladiator
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: E arrin gjithmone ate qe do?

Normal qe jo , sjam zoti une .Ka shum gjera qe kam dashur dhe dua ,por skam mundur dot ti arrij ,nese do i arrija ,sdo kisha motiv per te vazhduar jeten me ritmin kaq te mire dhe perher ne kerkim te arritjes se atyre qe dua dhe qe brenda meje uroj qe kurre mos te me realizohen te gjitha ato qe dua sepse do behej e merzitshme :D
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: E arrin gjithmone ate qe do?

Duhet te mundohemi te jemi " E duhura" per ate qe duam..:)
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: E arrin gjithmone ate qe do?

Ja mundohemi te bejm qefin vetes me aq pak sa kapim :D
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: E arrin gjithmone ate qe do?

:jooo, ajo qe mendoj se eshte e dobishme per mua mundohem ta arrij, per ndryshe se caj koken shume...
 

Tela

Antarë
Titulli: E arrin gjithmone ate qe do?

Duhet te rendemi pas asaj qe duam e ne kete menyre mund te hasim ne dicka qe na nevojitet :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: E arrin gjithmone ate qe do?

Rendesi ka te synosh, e te mos dorzohesh. Une mjaftohem qe bej pjesen time, rezultati: te dale ku te dale :D
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Nese ia vej syckat dickaje, patjeter e ka te behet. Kshuqe po!
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
E rendsishme eshte te mos dorezohesh se besuari se nje dite do e arrish ate qe do
 

Xhelozi

😎😎😎
Ne te shumten e rasteve mendoj qe po por nese ke kembngulje dhe besim ne vetvete arrin qellimet , dhe nese humbet ska gje.
Rendesi ka tmos dorzohesh .
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Mos e matni jeten me beteja. Betejat edhe munde t'i humbni por rendesi ka qe luften ta keni fituar.
 

Desa

Temet Nosce
Si zakonisht po sepse dëshirat janë brenda kornizave reale.
 

Arditi0007

I see dead people
Rendesi ka qe une provoj ta arrij, brenda mundesive qe kam dhe me jepen (ngaihere te jepet mundesia ta provosh ta arrish, por nuk ia del dot dhe deshton si dhe anasjelltas), pra nuk i dorezohem ende pa e provuar.......
—Pergjigjja eshte jo, jo gjithhere e arrij ate qe dua.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ne fakt deri me sot Zoti s'me ka lene kurre ne balte, edhe atehere kur mendoja se do deshtoja. Me plot gojen e them se ja kam dale,sa here qe kam dhene 100% ne ate qe doja.
 

DeliriumMind

To the moon and back 🌙
Me ndodh te nderroj mendje gjat rruges dhe mos ta dua me.
 
Top