• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

E arrin gjithmone ate qe do?

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow
Ne ket Moment dua te hyp te komshiu tja kercas me grusht sepse nuk eshte e mundur bam bam ne cfare do lloj orari.
Do e boj? Jo

Kshu dhe kjo pun
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Jo...edhe me mire kshu, se ndonjehere te pret dicka me e mire se ajo qe do me vone neqoftese ke durim.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
jojo eshte e pa mundur ti arrim cdo here gjerat se duam😫psh ..un du te behem miljonere dhe gati u plaka e nuk u bera akoma🙁😜
 

ZoteriaJuaj

Titull i Veçantë
Jo. Sepse skam perqendrim dhe durim, dhe pa keto nuk arrin shpesh ato qe do. Ta hajne vullnetin, por jo e pamundur

Dua rezultat te menjehershem :(
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Ja neser du me ik te babi im e di qe Po thyej rregull dhe mund Te marr dhe nje gjobe Te majme po malli qe kam per te kalon cdo kufi ndaj un Uroj ta arrij ate qe dua

E verteta Eshte e kam humb komplet sensin e fjales frike .
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Une arrije formen qe une te ndihem mire. :)
Kjo me eshte e mjaftueshme.
Njeriu eshte nje krijes e pangopur si ne endrra si ne deshira,prandaj eshte jashte konceptit llogjik ,nese do thonim po une arrije cdo gje qe dua.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Me vertete e kam ☺
Seshte se ecin gjerat si dua une.
Dhe sdo te thote qe eshte gjithmone keq,i gjej anet pozitive :)
Sikur se di ti 😆
Shpirtat artistik te tille jane,ashtu sic ke penen e arte do kesh e nje kosto te saj.
shpirtit ekspresiv dhe artistik ka momente qe asgje si mjafton,,,as hapsira e universit,dhe pikerisht ketu lindin vargjet dhe eshte magjia e ti. :))
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Jo rralle kam menduar se bukuria e kesaj bote qendron ne ate se njerezimi arrijne te realizojne shume pak nga ato deshirat e tyre.

Me kap nje frike tmerri veq kur e paramendoje se sa e lige dhe e mjere do ishte bota sikur une te arrija te beja realitet gjithe deshirat e mia.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Kur sme arrin ajo mua e ndjek une ate deri sa te me lind nje deshire me e madhe e harroj apo humb intetesin per ate qe po ndiqja
 
Top