E dini cme ka bere pershtypje ne kete forum???

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: E dini cme ka bere pershtypje ne kete forum???

Qe ndjehem mire ketu..:)
Qe kam bere miqesi,shoqeri,kam shkembyer mendime,debate,jam njohur me postime te ndryshme mendimesh ,idesh,nga antar/e Shqiptar,qe hyn ne kete forum nga te gjitha kendet e botes,pothuajse.
Mendoj qe ketu te gjithe ndjehemi mire ,lirshem,pavarsisht perplasjeve apo replikave qe shpesh jan dhe normale,se dhe koha ka stinet e saj :p prap kete vater besoj qe cdo antar/e qe eshte ne kete forum e don,dhe ndjehet mire ketu,prandaj jemi dhe antar/e te ketij forumi.
Kjo eshte nje VATER SHqip,QE TE GJITHE VIJM KETU ME NJE KLIK,SA DO QE NA NDAN LARGESIA GJOGRAFIKE KETU GJENDEMI,DHE KJO BESOJ ESHTE NJE GJE E MREKULLUESHME.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: E dini cme ka bere pershtypje ne kete forum???

U ngrit stafi duke share poshte lart anetaret qe iken ne nje forum tjeter me idene qe andej behej chit-chat
E tani ? lol
Tani u be chit-chat cdo teme ketu Lol
 

dangerous

* * * *
Titulli: E dini cme ka bere pershtypje ne kete forum???

Forumi asht privatizuar ,
Po prap si ne kohen e Xhaxhit duhet me ken komunist
me marr ni pun ose grad te mire...:d :p
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Titulli: E dini cme ka bere pershtypje ne kete forum???

Jane me serioze se ne FB.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: E dini cme ka bere pershtypje ne kete forum???

Si hapen keto tema keshtu e mbyllen per 3 ore meeeeeeee

Edhe medemek jane tema per sqarime e gjera, kur gjysa e anetareve e stafit nuk hyne ne fundjave .
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: E dini cme ka bere pershtypje ne kete forum???

me ben pershtypje qe pse nuk me ben pershtypje mo asigjo....dmth pse duhet te jem kaq fresk???

cfare po ndodh me mua ?
Duhet me bo ca analiza gjaku se dicka duhet te kem ....mendoj
 
Titulli: E dini cme ka bere pershtypje ne kete forum???

Me ka bere pershtypje qe si kam fut ndonje mungese disamujore si zakonisht :D
 

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: E dini cme ka bere pershtypje ne kete forum???

njerezit kan ftyra ketu me shume se une patika
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: E dini cme ka bere pershtypje ne kete forum???

E vetmja pershtypje qe forumi ka hyre ne nje nga ato rrugicat e ngushta kur s'ke me vend ku te kalosh,
plus qe dhe s'te behet per te kaluar se ka shume drite verbuese! ;)


Keni ngaterruar teme juve lart, nuk duhet te shkruani se cfare pershtypje u ben gjate dites ose cfare tjeter
por duhet te thoni dicka karshi forumit. Mire tema hapse mase ndonjehere nuk lexohet por as titulli..lol
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: E dini cme ka bere pershtypje ne kete forum???

Dikur njerz me ideale te pastra forumore te kerkonin dorheqje nga stafi per mosaktivizim ,
dhe sot po keta njerz kan shkelur idealet e tyre te kulluara . Te pakten duhet ta ken kuptuar qe idealet e tyre ishin kauza te humbura .
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: E dini cme ka bere pershtypje ne kete forum???

Veprimet selektive ndaj disa anetareve...gje e cila nuk eshte ne favor te forumit...
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: E dini cme ka bere pershtypje ne kete forum???

Qe momentalisht dhe cuditerisht s'ka asnje problem teknik!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: E dini cme ka bere pershtypje ne kete forum???

Kushte te tmerrshme te konvikit :(:(:jo::nerv::nerv::vriveten:

Haha ke ngaterruar teme :D, meqe je na thuaj cila e mire te shpuri atje ? :p

Pershtypje...jane ''shoqerite'' qe zihen ketu
Arrin deri aty sa i ke perzemer, sa qan hallet ( Lol) e pastaj te dalin rob te keqinj
Nje pytje kisha une, pse e gjitha kjo?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: E dini cme ka bere pershtypje ne kete forum???

sepse jemi qenie njerezore? sepse ndoshta ndihemi me te qete apo me pak te paragjykuar kur ndajme dicka tonen me dike qe se njohim sesa me ata qe na njohin e ndoshta mund edhe te habiteshin me ato cka kemi brenda vetes

mgjth keto nuk jane domosdoshmerisht te prera me thike

arsyet pse mund te jene te gjithfarsojshme
 

Kila

VIP
V.I.P
Titulli: E dini cme ka bere pershtypje ne kete forum???

Haha ke ngaterruar teme :D, meqe je na thuaj cila e mire te shpuri atje ? :p

Pershtypje...jane ''shoqerite'' qe zihen ketu
Arrin deri aty sa i ke perzemer, sa qan hallet ( Lol) e pastaj te dalin rob te keqinj
Nje pytje kisha une, pse e gjitha kjo?

Jo skam pas ngaterruar teme :D
Nja dy te mira me shpuren ... do bej gjumin lanet ne konvikt :D
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: E dini cme ka bere pershtypje ne kete forum???

Moj Kile tema eshte ''1 pershtypje ne forum, jo pershtypja jote
Qe kur forumi na qenka pajis me konvikt :O
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: E dini cme ka bere pershtypje ne kete forum???

Moj Kile tema eshte ''1 pershtypje ne forum, jo pershtypja jote
Qe kur forumi na qenka pajis me konvikt :O

lol lol lol......o zot jepja atij qe rri kot, se edhe ai qe puno i m.. madh fito lol

se kom me ty e kom me faktin se mos na keqkupton
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: E dini cme ka bere pershtypje ne kete forum???

Ky forumi sec ka nje magnet, Lol.. Qe kur u regjitrova ne fillim, e kuptova qe do u fiksoja, se di pse, dhe keshtu vendosa te largohem, thash mos tngatarrohem me kshu forumesh, cjan kto kshu, Lol, por zgjati as 1 muaj u riktheva prap, Lol.. ja kjo me ben pershtypje, u be 2 vjet e ca e jam akoma ktu aktive, cdo dit, :mad::mad::mad:
 

Kila

VIP
V.I.P
Titulli: E dini cme ka bere pershtypje ne kete forum???

Moj Kile tema eshte ''1 pershtypje ne forum, jo pershtypja jote
Qe kur forumi na qenka pajis me konvikt :O
Po prandaj je keqkuptua ti dhe sjam ngateruar un se ska konvikt forumi por un e thash per konviktin ne jeten reale ku po rri ska lidhje me forumin ajo ishte pershtypja ime e dites .. :)
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: E dini cme ka bere pershtypje ne kete forum???

Po prandaj je keqkuptua ti dhe sjam ngateruar un se ska konvikt forumi por un e thash per konviktin ne jeten reale ku po rri ska lidhje me forumin ajo ishte pershtypja ime e dites .. :)

Pa na trego njehere ne ç'vend je, per çfare ke vazhduar? Si po te duken mesimet? etj etj etj.
 

ZHIGO

Stumblin' in
V.I.P
Titulli: E dini cme ka bere pershtypje ne kete forum???

Ky forumi sec ka nje magnet, Lol.. Qe kur u regjitrova ne fillim, e kuptova qe do u fiksoja, se di pse, dhe keshtu vendosa te largohem, thash mos tngatarrohem me kshu forumesh, cjan kto kshu, Lol, por zgjati as 1 muaj u riktheva prap, Lol.. ja kjo me ben pershtypje, u be 2 vjet e ca e jam akoma ktu aktive, cdo dit, :mad::mad::mad:

Kshu e hongrem te gjith! Dikush per te kalu kohen (koha me e mire per te) , dikush per te vendosur ate masken qe nuk pelqen t'ja permendin . Dikush te tallet , dikush tjeter te dashuroj . Dikush per pak vemendje dikush per te shkruar dy rreshta poezi qe nuk do guxonte ti shkruante ne realitet e dikush foto .

Por te kesh diç prej meje Soli , ai qe qendron gjate , qendron jo sepse forumi na jep dicka qe se kemi , por dicka si vler te shtuar nje mik te mir , nje muhabet te mir .

Disa her te lejon dhe kapriçot... :)
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: E dini cme ka bere pershtypje ne kete forum???

Kur hyra per her tpar nkte forum, thoja qyqa cdo delja ne tufen e ujqerve :/ :/
Me pas, me kalimin e diteve me hyri ne zemer forumi
-Per tkaluar merzitjen,
- per tlexuar gjera qe nuk mendoja se ekzistonin
-per te zen miqsi te re, edhe pse un sja them per tzen shoqeri :p
-per tu ber aktive
-sme interesojn gradat thjesht preferoj te heq merzin e tbehem aktive
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: E dini cme ka bere pershtypje ne kete forum???

Kur hyra per her tpar nkte forum, thoja qyqa cdo delja ne tufen e ujqerve :/ :/
Me pas, me kalimin e diteve me hyri ne zemer forumi
-Per tkaluar merzitjen,
- per tlexuar gjera qe nuk mendoja se ekzistonin
-per te zen miqsi te re, edhe pse un sja them per tzen shoqeri :p
-per tu ber aktive
-sme interesojn gradat thjesht preferoj te heq merzin e tbehem aktive
Ate thuaj mo korbe po ce do ka ca ktu qe ngrejn pretendime te paqena ....
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: E dini cme ka bere pershtypje ne kete forum???

Ate thuaj mo korbe po ce do ka ca ktu qe ngrejn pretendime te paqena ....
Po cme interesojn mua servilat qe u lepijn Faqen te tjerve per grada :D
P.S Kujt ti djeg le ta mbaj ;) :)
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Pershtypje te mira: disa i gjen njerez teper te mir (po ne fakt sdin si jan)

Pershtypje te keqija: jane grindjet kur behen panevoj ne forum.
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Rradha qe mbanin njerezit perpara nje dyqani embelsirash jashte ne kete temperature -8 ne mengjes... :) Me e forta qe dyqani hapen ne 9 AM. :D
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Rradha qe mbanin njerezit perpara nje dyqani embelsirash jashte ne kete temperature -8 ne mengjes... :) Me e forta qe dyqani hapen ne 9 AM. :D

O shoku qytetar, eshte pershtypje ne lidhje me forumin e jo me diten :p

PS: po lexoj qe te tere ja paskemi fut katunit kai cik :p
 

WxP

Staf në FV.AL
Mu pombon pershtypje si me i importu like status and awards te platforma reeeee!!!
 
Top