E keni fiksim trupin?

Titulli: E keni fiksim trupin?

Oh posi ja sa te martohemi edhe pak :yum:

Me pare nuk hanim se skishim tani nuk hame se duam trup :p

Nuk jam e fiksuar gjithsesi dhe smund tia ndaloj vetes kete kenaqesi (ushqimin) ,pak nga te gjitha!
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Titulli: E keni fiksim trupin?

Po!

Nuk mbaj diete, por jam i kujdesshem mos te ekzagjeroj me ushqimin. Gjithashtu, per shkak edhe te profesionit, nuk mund te rri edhe pa palester.

hajduti
 

Zana1

Braveheart
Titulli: E keni fiksim trupin?

Po!!

Me shume se djemte .loool
....nuk mbaj diete , Por E ushtroj rregullisht .
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: E keni fiksim trupin?

Me pelqejne trupat e bukur hahahahahahahah..:p
Diet strikte nuk ndjek,por ama ushqehem shendetshem,por as s"me shkon mendja te cenoj shijet e ushqimeve sepse jane kenaqsi e jetes.
Gjithesesi ngelem fans e nje trupi te bukur e sportiv,ka lezet..:)
 
  • Më pëlqen
Reactions: Ivy

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Titulli: E keni fiksim trupin?

Po!!

Me shume se djemte .loool
....nuk mbaj diete , Por E ushtroj rregullisht .
Ca ushtron rregullisht lol qe ta ushtroj dhe une? ?
Tema: fiksim e kam por nuk kam vullnet ndonjehere te kujdesem plotesisht per format
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Ca ushtron rregullisht lol qe ta ushtroj dhe une? ?
Tema: fiksim e kam por nuk kam vullnet ndonjehere te kujdesem plotesisht per format
Dhe te kam thene shpesh,kujdes kujt i flet se nuk ka hapesira per te gjithe??????
 
Top