E-mail 10 minuteshe

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ndoshta deshironi te futeni dikund, ku u kerkohet e-maila juaj, dhe ju s'deshironi t'ua japni emailin tuaj te vertete, ne menyre qe t'mos perdoret per Spam emaila juaj me pastaj. Ja nje menyre e bukur, si zgjidhje ! Eshte krejtesisht falas:

HTML:
http://10minutemail.com/10MinuteMail
 

MasteR

I'm offline
Pe: E-mail 10 minuteshe

Shume e bukur kjo
 
Top