• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

E pabesueshme, shfaqet nën lëkurë fytyra e fëmijës së palindur.

*Ginna*

Anëtar Aktiv
Karen McMartin, e cila pret të bëhet nënë së shpejti, mund të ketë tashmë një ide të mirë se si do të duket foshnja e saj, kur të lindë. Një fenomen i pazakonte i ka ndodhur gruas, pasi një fytyrë u shfaq nën lëkurën e barkut të saj të fryrë.
Imazhi i pabesueshëm, shfaqet në një kohë kur McMartin është 25 javëshe shtatzënë. Ajo është shprehur e befasuar, ndërsa nga imazhi mund të dallosh lehtë hundën, gojën dhe sytë.
Panorama.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: E pabesueshme, shfaqet nën lëkurë fytyra e fëmijës së palindur.


 

cent

...Lontano
Titulli: E pabesueshme, shfaqet nën lëkurë fytyra e fëmijës së palindur.

WooooW sa e pabesueshme..hmmm no comment
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: E pabesueshme, shfaqet nën lëkurë fytyra e fëmijës së palindur.

E cf na qenka kjo?
Do doja te besoja ne dicka qe femija i saj do behet dikush ne jete , sikur ne ata filma qe gjate jetes kane shenja :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: E pabesueshme, shfaqet nën lëkurë fytyra e fëmijës së palindur.

Fotomontazha cfar nuk ben , haahhah po aty duket si njeri i rritur jo si femij aspak
 
Top