E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri

Love

βeℓℓe â๓e
NIGERI-Një person tepër i njohur në një qytezë të Nigerisë ka gjetur vdekjen pasi është përdhunuar për vdekje nga 6 gratë e tij.

68969.jpg


Uroko Onoja, një biznesmen i martuar me 6 gra që jetonte në Ogbadibo u kthye në banesë në orën 3 të drekës dhe kërkoi të shtrihet në dhomën ku jetonte gruaja më e re në moshë.
Por duket se femrat e tjera në shtëpi ishin xheloze që ai preferonte të renë ndaj sipas "Nigeria’s Daily Post", ato kishin planifikuar një plan.

‘Të pesta hynë në dhomën e nuses më të re dhe të armatosura me thika e litarë i kërkuan atij të bënte **** me secilën prej tyre, të paktën 1 herë’, shkruan "Nigeria’s Daily Post".

Beteja e ****it nisi fillimisht me gruan më të re në moshë. Por Onoja nuk mundi të marrë më frymë kur gruaja e tij e pestë iu drejtua shtratit të tij.
“Pushoi së marri frymë dhe unë renda drejt tij, por ato të pesta nisën të qeshin. Kur e panë që çështja u bë serioze, vrapuan në drejtim të pyllit dhe nuk i pashë më”, tregon më e reja e grave.

Okpe Odoh, kryeplaku i fshatit tha se e raportoi incidentin në polici. Sipas tij, policia hodhi dyshimet e para tek gratë e biznesmenit, të cilat u larguan në drejtim të pyllit, menjëherë sapo Onoja vdiq.

Policia prej ditës së martë kur ndodhi ngjarja është në kërkim të grave përdhunuese.
BalkanWeb
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri

Epo zemer eshte ajo e shkreta sa duroj!

Se di sa i vertet eshte si lajme, por nje fare te vertete mund te kete....edhe pse cik si cudi, se ne te shumtat e rasteve ndodh e kunderta...
 

MasteR

I'm offline
Titulli: E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri

Yyyyyyyy ca ****iiii
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri

Epo zemer eshte ajo e shkreta sa duroj!

Se di sa i vertet eshte si lajme, por nje fare te vertete mund te kete....edhe pse cik si cudi, se ne te shumtat e rasteve ndodh e kunderta...

lollol ky eshte nje mesim i mir, duhet pergezuar ato femrat, pasi po e pesojn po e kuptojn se burri esht per 1 grua jo me shum se perndrysh do haj koken vet.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri

lollol ky eshte nje mesim i mir, duhet pergezuar ato femrat, pasi po e pesojn po e kuptojn se burri esht per 1 grua jo me shum se perndrysh do haj koken vet.


Rri urt ti se smer vesh! Nuk tha ndonje burre qe do 6 femra! Por 2-3 sdo ishin keq:p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri

Rri urt ti se smer vesh! Nuk tha ndonje burre qe do 6 femra! Por 2-3 sdo ishin keq:p

PO duhet me pyte njeher veten jan apo jo per 1, e jo me per 2 e 3 -ri.
 

cent

...Lontano
Titulli: E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri

lollol ky eshte nje mesim i mir, duhet pergezuar ato femrat, pasi po e pesojn po e kuptojn se burri esht per 1 grua jo me shum se perndrysh do haj koken vet.

Cili mesim qenka i mir sipas teje KY QE VDIQ PERSONI? APO PERSONI JETONTE ME 6 GRAT ME DJENIN E NJERA TJETRES? DHE SIPAS TEJE QENKA MESIM I MIRE VDEKJA E NJE NJERIU?? Pffff
Sa per temen ca spo ndoth sot,dhe besohet si lajm.
 

Kila

VIP
Titulli: E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri

Cili mesim qenka i mir sipas teje KY QE VDIQ PERSONI? APO PERSONI JETONTE ME 6 GRAT ME DJENIN E NJERA TJETRES? DHE SIPAS TEJE QENKA MESIM I MIRE VDEKJA E NJE NJERIU?? Pffff
Sa per temen ca spo ndoth sot,dhe besohet si lajm.

ke te drejte dhe kete e te drejte e kan myslymanet mesa di une te martohen me 7 gra !
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri

ke te drejte dhe kete e te drejte e kan myslymanet mesa di une te martohen me 7 gra !
Sditke gje e dashur...Muslimanit i lejohet te martohet jo me shume se me 4 gra edhe ate nese i plotson kushtet, kushtet sot rralle i plotesojn per ti mbajt 4 gra , ajo eshte teme tjeter... dhe jomusliman ose njerez te feve tjera kan nje grua dhe nje kamion me dashnore dhe prosttituta, prandaj mos e ktheni temen ne ceshtje fetare por komentoni per cfare flitet aty...

Sa per temen, ka erdhe nje kohe e mjerueshme qe per fat te keq e ka sjell vet njeriu...
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri

Endrra e cdo mashkulli :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri

Endrra e cdo mashkulli :p

Të ketë 6 gra apo të vdesi mes 6 grave lol :p

I shkreti gjynah vërtet, e hëngrën gratë ..

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri

Të ketë 6 gra apo të vdesi mes 6 grave lol :p

I shkreti gjynah vërtet, e hëngrën gratë ..


Pjesa e perdhunimit vetem, pavaresisht se ky spaska qene mashkull tamam se s'paska mundur me ja dal dol me 6 gra :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri

Kan thene plakat cfare te lypesh edhe gjen!

Une nje kam dhe ma henger ymrin ky erifi 6 copa. Paj paska rrojtur shume bile :alarm:
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri

Hallall i qofte,paska vdek si Burre...e meriton ta ketë 1 memorial tek varrezat e dashnorëve :p.
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri

Pjesa e perdhunimit vetem, pavaresisht se ky spaska qene mashkull tamam se s'paska mundur me ja dal dol me 6 gra :p

Fol per endrrat tua ti ,more vesh , mora thuaj !
Endrra ime eshte te kem dy , nje per te gatuar dhe nje per te lar e pastruar , por jo gjashte hahahaha, se ja kopjova njeres kete ;
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri

imagjino 6 gra te zeza siper :p te duket vetja sikur ke fut koken ne tup te shporetit :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri

Pffff i shkreti , se besoj kte lajm , ose e besoj nese ka mar shum viagra dhe ka vujt nga zemra :).
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri

Mua me duket shume pa pukptim si histori dhe e shpikur.
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Teper vone per ta pyetur shoku... tani mbi te ka mbire gjithe ai bar.... lol

Le te presim per ndonje viktime tjeter e ta lomentojme... lol
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Tani ai eshte misheruar.
Po rritet ne nje familje te dhunshme e me probleme
Dhe pas 7 vitesh do kemi nje lajm ku thote : nje burre perdhunoi 6 femra dhe me pas i mbyti.
Karmaaaa biç.
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Largpamese si gjithmone...:D
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Ske se si sepse nuk je aq largpamese...;)
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Me kete qe the na e vare trendafulin fare....:p
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Behe edhe tre here te tjera e do ndihesh me mire...;)
 

Bukowski

Gjumash
Ehh se nuk qelloi ndonje shqiptar burri, te vazhdonte nr me gjithe grat e fshatit :p
 
Top