E zeza kombinohet me gjithcka!!!

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Titulli: E zeza kombinohet me gjithcka!!!

2.png

1.jpg

la+mode+oui+c'est+moi_little+black+dress+(19).jpg
images

tumblr_mo0mopKsQF1rhd21uo1_500.jpg

tumblr_mtzvedWn2F1s3ciboo1_500.jpg

tumblr_m9fs1q5wv21qif2zmo1_500.jpg


tumblr_n22ajzhyAn1t1zanjo1_500.jpg


Pa harruar xhaketat e lekures... (mund te kem min 10 cop nshpi te gjitha te zeza! )
tek meshkujt pastaj ah :vape: un nuk i rezistoj sot
e1825256cd5f9f4874525dc34f1bbdeb.jpg

tumblr_mvvxueqMxw1ra2z9vo1_1280.jpg
 

Tip

Antarë i Respektuar
Ke dhe nuanca ngjyrash te tjera qe jan gjithashtu neutrale: bardha, gri, bezh, kaf, blu e erret, jeshile ullin, kuqe gjaku, etj etj
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Jo vetem e zeza sic thote e @Tip ... psh une jam tipi qe i bej lemsh ngjyrat dhe asnjisme ka thene je bo ylber
Mjaft te dish mendoj une , cila ngjyre kombinon me cilen e kshu
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Vertet ngjyra zez eshte eleganc ne vete ,por un se kam qef .
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Gjysma e dollapit tim jan me veshje te zeza.Pershtatet me cdo gjo dhe ne cdo stine.Plus jo per ti bo qejfin vetes po dukem so sexy me r shpie :p
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Gjysma e dollapit tim jan me veshje te zeza.Pershtatet me cdo gjo dhe ne cdo stine.Plus jo per ti bo qejfin vetes po dukem so sexy me r shpie :p
Në verë nuk janë dhe aq të përdorshme, se nxehen nga dielli. E sidomos në Greqi, ku dielli është shumë i nxehtë.
Kam vënë re se rrobat e zeza që mbahen në diell, marrin një ngjyrë si të kuqërremtë...
Por mund të vishen në darkë, kur s'ka diell.
 
Top