Edhe pak ore!!!!! Hmmmmmmmmmmmmmmm

kitrra 123

plak gjufurrak
Nëse nesër do të jetë vërtetë fundi i Botës, ku dhe si do ta prisnit?
A ju ka mbetur ndonjë peng?:vetull::vetull:
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Edhe pak ore!!!!! Hmmmmmmmmmmmmmmm

Sdu me ja u shtu panikun por pllaka Euro-Aziatike "nuk po zen vend"

64019_482821141767976_1327772595_n.jpg
 

Sky

Gємiйi Cойsтєllaтiой
Titulli: Edhe pak ore!!!!! Hmmmmmmmmmmmmmmm

Une do realizoj te gjitha mekatet e parealizuara sot........ :kohe:
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Edhe pak ore!!!!! Hmmmmmmmmmmmmmmm

Eh ndonje peng qe nuk na vret shume edhe na ka mbet :p

Ku do e pres?? Shtepi e embla shtepi :D

Se kuptoj pse njerzit kan prenotuar hotele me 5 yje per te pritur fundin e botes bohhh :vetull:
 

cent

...Lontano
Titulli: Edhe pak ore!!!!! Hmmmmmmmmmmmmmmm

peng po mo,qe nuk vajta 1 here ne hene
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Edhe pak ore!!!!! Hmmmmmmmmmmmmmmm

Une do tentoj te fshihem, sa me poshte, sa me thell do futem te kerkoje shpetim atje krejtesisht ne fund :naten::vetull:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Edhe pak ore!!!!! Hmmmmmmmmmmmmmmm

pfff rrena me bisht , asgje sdo ndodhi mos u prifni kot.
 
  • Më pëlqen
Reactions: Sky

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Edhe pak ore!!!!! Hmmmmmmmmmmmmmmm

Ne fakt do doja te provoja sadopak nje lloj ndjenje frike,,per kete dat,,per te vetmen arsye te arrij te kuptoj se si mund te jete tmerri i atyre qe besojn..por bahhhh..;p..
gjithesesi peng,,jo jo asgje,,absulutisht,,te gjitha gjerat,,format,emocionet,,ndjenjat,,dhe gjdo gje tjeter te formimit te atyre receptore te shqisave te mendimeve tona ..qe "KOHA NJERZORE" i fshin,,i ndalon,,dhe per nJE arsye apo tjeter i shakaterron,,I TAKOJN KOHES SE KALUAR,,QOFTE DHE NGA MOMENTET JO ME LARG SE SA E DJESHMJA...
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Edhe pak ore!!!!! Hmmmmmmmmmmmmmmm

Pengje?
Boll vallai jam ne lule te jetes :(
Dua nje beb timin qe deri neser sbesoj se e bej lol
Dua nje shtepi time private me sh lule as kete se bej deri neser
Dua nje makine, traget personal, nje zingjir hotelesh etj etj etj etj

Aman te mos permendim me fjalen pengje se spaskam te mbaruar :p
Fundi i botes?Sinqerisht se di cike ankth po me vjen... por jo se besoj :D, e cuditshme kjo.
Shoqja ime do marre avionin neser dhe une i thashe hajt se mua nje termet e mbaroj pune, po ti qe do biesh si gur piuuuuuuuuuuuu poshte LOL
 
  • Haha
Reactions: NGU

Aren

Anëtar i Respektuar
Pe: Edhe pak ore!!!!! Hmmmmmmmmmmmmmmm

Thoni lamtumiren e fundit se edhe pak ore kane mbet:coca:
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Edhe pak ore!!!!! Hmmmmmmmmmmmmmmm

Pengu me i madh i imi ne jet esht qe sbera dot se-xs me Eva Mendez :(
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Edhe pak ore!!!!! Hmmmmmmmmmmmmmmm

Pengjet e mia u kthyen zyrtarisht ne deshira.
Te me qaj hallin tashi 21-shi neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! LOL
 

Sky

Gємiйi Cойsтєllaтiой
Titulli: Edhe pak ore!!!!! Hmmmmmmmmmmmmmmm

Jam gjalle apo ndoshta jam fantazme... :p
Ky ishte 21 dhjetori i "tmerrshem" ?
 

Aren

Anëtar i Respektuar
Pe: Edhe pak ore!!!!! Hmmmmmmmmmmmmmmm

Ah gjalle qenkam apo nga parajsa po ju shkruaj,njejte situata dhe ketu si atje:haha
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Edhe pak ore!!!!! Hmmmmmmmmmmmmmmm

Te presim te kaloj 21 Dhjetori 2012 ne Meksiko ku jetonin Mayat, pastaj festojme...

Mua me ka mbet peng (kjo per Aren) qe s'po ben chati ne FV hahhaa
 
Redaktimi i fundit:

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Edhe pak ore!!!!! Hmmmmmmmmmmmmmmm

E njejta monotoni edhe kjo dite so dje....pune, shpi, asnje lloj ndryshimi...as me te keq e as me te mire...cdo vit iken e tjetri vjen pa u ndjere fare....Ne rrim e numerojm vitet dhe ditet ne kalendar.

oh jo pa prit pak :)....Un kam nje engjell ne shtepi, sigurisht qe jo cdo vit eshte njesoj si ai qe iken...eh jo, po te gezohemi me keto qe kemi, do kerkojm gjithmon qellime te tjera po kaq te gezueshme e pozitive........Fundi i Botes na mori te keqen :botadashuri:.
 

sensuu

sweet
Titulli: Edhe pak ore!!!!! Hmmmmmmmmmmmmmmm

do me ngelte peng..si nuk e bera njeher LOL
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Edhe pak ore!!!!! Hmmmmmmmmmmmmmmm

do me ngelte peng..si nuk e bera njeher LOL


Sa keq me vjen per ty.. te pakten do ishe larguar nga kjo bote e kenaqur ::kafe::
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Edhe pak ore!!!!! Hmmmmmmmmmmmmmmm

Pengje?
Boll vallai jam ne lule te jetes :(
Dua nje beb timin qe deri neser sbesoj se e bej lol
Dua nje shtepi time private me sh lule as kete se bej deri neser
Dua nje makine, traget personal, nje zingjir hotelesh etj etj etj etj

Aman te mos permendim me fjalen pengje se spaskam te mbaruar :p
Fundi i botes?Sinqerisht se di cike ankth po me vjen... por jo se besoj :D, e cuditshme kjo.
Shoqja ime do marre avionin neser dhe une i thashe hajt se mua nje termet e mbaroj pune, po ti qe do biesh si gur piuuuuuuuuuuuu poshte LOL

Te keqen moj ti sdashke gje fare.LOL
Ej po e bleve ate tragetin me thuaj te shkojm bashke ne Shqiperi.loool
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Edhe pak ore!!!!! Hmmmmmmmmmmmmmmm

Alien paske pas frik tmadhe per kete 21 dhjetor :D
 
Top