Eja më thuaj një fjalë të mirë ?

... sot më shumë se kurrë çdo kush nga ne ka nevojë të dëgjojmë një fjalë të mirë pse jo edhe këto në virtual.

... po fillojë unë duke ju uruar - ju ruajt Zoti ju dhe familjet tuaja nga COVID-19


... nqs ekziston një temë si kjo ju lutem fshijeni ose bashkëngjiteni.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Besim,qetesi dhe pozitivitet.
Mbi te gjitha pergjegjesi ndaj respektimit te rregullave.
Cdo gje do kaloje.
cfare ju dha njerzimit e nuk e perballoj!?
Eshte nje situat pak e rend por do kaloje,ku do shkoje.
 
Erdha e do te te thoja 1 milion fjale te mira per ty por ngaqe ke kerkuar vetem nje po te them je nje mrekulli
.
.
Këtu mundemi të themi dhe më shumë se një fjalë, lejohet.

Nqs ekziston ndokush që mundë ta quajmë që është rop zotit, ti je.

Ai ? të ka perzgjedhur ty.
 
njerezit kerkojne te "verteten" e te" miren".. jo se duan ta njohin ate por sepse ashtu u intereson.
Jezus tha : une kurre fene time sdo mund ta perhap ne vendin tim,, e une po ashtu do perndiqem e do vritem nga njerezit e mi.
Zot fali se sdine cka bejn !
 
Redaktimi i fundit:

jana80

Super Moderator
Me leje,me leje ... ta them edhe nje fjale tjeter te mire :
Zoti na bekofte me shendet te gjithve ne e familjet tona e shqiptaret kudo qofshin-Amen !
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kujtoni te mirat qe i keni per rreth dhe jini falenderues.
 

AnaVie

Undisputed woman
Vie kam lexuar qe del ...mos dil moj mos dillllll .. te perqafoj e kujdesu per veten tani me sh se kurr

Nuk kam dal shume jooooo . Ktu sdel dot nga qyteti se duhet autorisation .
Me emer mbiemer adressen ku jeton .
Nese se ke ke gjoben 135 euro
Te kapen per here te dyte rrezikon burgun
Ndaj sdal edhe pse Po plas se srri dot mbyll .
Kur isha ne spital e me vinte familja thoja o zot se do rri me vite mrena vetem Te jem me ta .
Cdo gje Eshte psikologjike e kam ndare mendjen , Jam me ta e koha iken pa kuptuar .

Me ka ik cdo stress .
Kujdes kujdes kujdes dashuri dhe kaq .

Nja dy her qe kam dal vetem per dy gjera te vogla dhe nje dite qe isha vertet shume e merzit . Kaq
Kshuqe pa merak zemrushja ime .

Nga shendeti e di ti kurajo e force e duhet vetem ta pranoja . Kjo faze kaloj tani forca te eci perpara vetem se na u shpif kjo korona .
Nuk jemi mesu Te rrim rehaat ne jo !

Dhe Ti bej kujdes shpirt.
Te mendoj shum e ti amo tantissimo ❤️
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Une do ju thoja Duani! Duajeni te bukuren tek tjetri, hidhni pas krahe cdo meri e hatermetje. Coji nje mesazh cdo te afermi, cdo mikje dhe miku. Jo prej korones por jeta eshte vertet e shkurter.
Sa i perket Forumit (meqe virtualiteti im eshte vetem ketu) dikur u merzitja shume shpejt, ka patur anetar dhe qe nuk i duroja dot fare. Ndonje eshte akoma ketu, por sikur me eshte hequr me dore inati apo mospelqimi. Me duken te gjithe njerezit e mire dhe ua uroj me zemer te miren.
Nese dikur mund te kem gjykuar dikend(ne kuptimin si e tha apo pse e tha dicka), sot s'e bej ne. Dhe as me interesojne fjalet, veprimet, mendimet e te tjereve!
Njekohesisht ju them qofshi te lumtur!
 
Top