Eja më thuaj një fjalë të mirë ?

WxP

Hidrauliku
Do i cap pic ta zbukuroj pak dreken lool
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Sa barderra (më fal o derr ?) ka forumi ??
Nda robi mirë kaj çik kaj herë ?
 
  • Haha
Reactions: WxP

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Ju dhënt zoti shendet dhe lumturi ne familjet tuaja pipellsa ❤
 
Top