Eja më thuaj një fjalë të mirë ?

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Flm gjithashtu edhe ti je shum e mir vec se të duhet me ju largu pak bjondes ???
 

NGU

Wild child full of grace ?
Ne jemi aq te mire vet sa nk kemi nevoje per fjale ?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Dmth vetem lajka do. Mire moj te lajkosi une sa te duash ???
pili pili vajza . Sdu lajka un nga te erdhi kjo ide ? Lol
Nejse bo ca tdush , fol ca te dush mjafto ti me qen rehat me shpirtin tât .?
 

Dasaaa

Antarë i Respektuar
Mos prit nga secili me ta kuptuar udhëtimin tënd.
Sidomos nga ata të cilët kurrë nuk kanë ecur rrugës tënde.
 

Dasaaa

Antarë i Respektuar
@Dasaaa dhe pse nuk kemi komuniku bashke asnjeher.fjalen e mire do ta them. Qofsh mire gjithmon mire ti e njerzit e tu te zenres
Faleminderit shumë e nderuar per kete lutje inshalla me te gjith ju sebashku?
 
Top