Eja më thuaj një fjalë të mirë ?

Rania

Antarë i Respektuar
Une do ju thoja Duani! Duajeni te bukuren tek tjetri, hidhni pas krahe cdo meri e hatermetje. Coji nje mesazh cdo te afermi, cdo mikje dhe miku. Jo prej korones por jeta eshte vertet e shkurter.
Sa i perket Forumit (meqe virtualiteti im eshte vetem ketu) dikur u merzitja shume shpejt, ka patur anetar dhe qe nuk i duroja dot fare. Ndonje eshte akoma ketu, por sikur me eshte hequr me dore inati apo mospelqimi. Me duken te gjithe njerezit e mire dhe ua uroj me zemer te miren.
Nese dikur mund te kem gjykuar dikend(ne kuptimin si e tha apo pse e tha dicka), sot s'e bej ne. Dhe as me interesojne fjalet, veprimet, mendimet e te tjereve!
Njekohesisht ju them qofshi te lumtur!
Sa bukur🙂
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Shyqyr qe i heci si Llamb mavrise qe hoqi mitren e shpetoj. Edhe asaj ja modifikun prostaten me pompe elektrike nga ato qe kane makinat mrena ke sabratori e shpetoj. Taksirati jone ta shohim tu e hudh perpjete tani. 🤣
Vetem prostatin tim jo ishalla lool
 
Top