Eja më thuaj një fjalë të mirë ?

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
Teddy Bear Hug GIF
 

dangerous

* * * *
****

Ju Uroj Gëzuar 2022 për ju dhe të afermit tuaj.
Qoftë një vit reflektimi , përmirësimi të personalitetit tuaj ndaj të tjerëve.
Nje vit i ri - nje fillim i ri .

"Mos harroni se kush jep do marre heret a vonë"

Mbi të gjitha ju urojë shëndet e harmoni për ju se nqs ju nuk ndiheni mirë nuk do ndihen mirë ata/ato që janë më afer jush.

Le të jetë një vit shpresë 🙏
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
o ca robiii o ca robiii,rob me dere ahhahahahahaha.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Reni o rob Zoti! 😊🤗
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
@Vajza se ti i kupton ndoshta keto temat;
Tema eshte me i thene antarit siper nesh nje fjale te mire? apo ne pergjethsi te themi fjale te mira?
 

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
@Vajza se ti i kupton ndoshta keto temat;
Tema eshte me i thene antarit siper nesh nje fjale te mire? apo ne pergjethsi te themi fjale te mira?
Më duket është në përgjetsi :)
... sot më shumë se kurrë çdo kush nga ne ka nevojë të dëgjojmë një fjalë të mirë pse jo edhe këto në virtual.

... po fillojë unë duke ju uruar - ju ruajt Zoti ju dhe familjet tuaja nga COVID-19


... nqs ekziston një temë si kjo ju lutem fshijeni ose bashkëngjiteni.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Mos kini zili, xhelozi, smire!Duajeni jeten qe keni!
 
Top