Eksperienca e çiftit te javes.

Lauri

Anunnak
I thone 4 gra/burra, ne muaj, e kush me teper ka per te treguar dicka mbi eksperjencen e javes?
Dikush refuzon menjehere, dikush zgjat dy dite dhe kalon ne divors, dikush tjeter arrine disi deri ne fund te javes. Dhe dikush tjeter kalon nje jave qe i ngelet ne kujtese mes trendafilash ne nje suite :p
Na tregoni pra, cfare keni per te thene!
......eee!?! c'kam per te thene une?

-Me Moonlight. Si frutat e fresketa qe ta bejne gojen leng vetem ta shohesh. :)
Me kapi me nje bjonde gjermane ne kantine, por eshte zemergjere dhe me fali :love: keshtuqe java u mbyll shume mire dhe ne harmoni :)

moni.jpg

-Me Nevertiti. Flutura qe behet nje lule, apo nje flutur e ankoruar ne toke ? :)
Megjithate kalova dite plot emocione. Biles kaq emocione saqe edhe toka u lekund gjithandej ate jave. Java u mbyll per bukuri :)

neve.jpg

-Me Desa. Jeto me diell, dhe dashuro me hene (thote proverbi)Te gjithe e enderrojne dhe kerkojne ta kene..., Ate qe une sot e kam. Endrra e te gjithve.


desa.jpg

Tani na tregoni ju.....!
 
Redaktimi i fundit:

NGU

Wild child full of grace 💫
Me @NGU. E Hene: Te dy u hodhem perojete nga gezimi kur lexuam se jemi cift bashke.
E marte - E Enjte: Fjala vdiqa nga gripi ka qene refreni i ciftezimit tone.
Kaq! :p
Hahahahahahahahahahahah sa po e shkruaja nje si kjo lol
 

iluzion

maybe
Seshte problemi jot e dashur,ske pse kerkon falje absolutisht.Eshte problem i imi qe jam miqesore me te gjithe duke qene se snjoh asnje dhe i konsideroj te gjithe njelloj e bej shaka.
Sa her ta kam then ëëë
Po kujt ja thash thuj 🤪
 

MaYaDa

Don’t touch!
Seshte problemi jot e dashur,ske pse kerkon falje absolutisht.Eshte problem i imi qe jam miqesore me te gjithe duke qene se snjoh asnje dhe i konsideroj te gjithe njelloj e bej shaka.
Kush tpaska zhgenjy kshu ty?🤨
 
Top