Eksperienca e çiftit te javes.

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Me leje? Une protestoj
Sjam aspak akull perkundrazi jam zjarr qe i shkreti ai qe afroj e djeg fare
Dy ciftezime virtuale kisha
Njeri ishte @SaD Qe duke qene shkodran kuptoi e kuptoi shkodranen
@Darius ca te them une per ty
Me ty eshte cdo gje e bukur .sa hyja kenge mesazhe poezi
Por sec me ishte fiksu cdo gje per loje mu ec e merre vesh ket pune
Pastaj me thene te drejten fillova mos te kuptoj e nisje ne durres e i bie nga shkodra ne moriqan e perfundoje ne france
Por qe je djale i mrekullushem je sta haj hakun
✌✌✌
Kaq kisha
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Deri tani asnje eksperienc te hajrit nuk lexova 🤣🤣

Prit te gadis cik nopen e do e shohesh expériencen e nones
A2B58BF5-F7FC-441D-BA14-7CB8E28AD675.jpeg


Lol
 

SpaceGirl

BimBumBam
😂
Nga tja filloj?

@SaD se di, nuk e pash dhe nuk e ndjeva
Ma ka var me shum pas ndarjes 😛
@Loverboy Nuk e vlersova sa duhej 😁 cik sepse e ndikuar nga e kaluara dhe cik sepse s'isha gati per dashuri 🙈
@Frank Ma var vetem kur sjemi mo cift 🙄
Me pas erdhen 2 bomba romantike, te dyja special dhe unike..
@Darius eshte Romeo 🥰... i etur per dashuri dhe pa frik te shpreh mrekullin qe ka brenda tij. Ne fakt nuk isha gati qe tme merrte ne ket valle dashurie sepse jam mesuar te jap me shum se ajo qe marr... dhe u friksova. Motivi i ndarjes ishte genjeshter dhe kuptova cfare humba vetem pasi nxorri kthetrrat e verteta 🔥 more provocative less love next time 🤭
@LeVoyageur trokiti te dera dhe mtha: "Ti je e imja sepse un kam lindur per ty. Mos kerko me te mire se une sepse ska; kshu qe merr me vete vetem syzet dhe hec se do te coj aty ku ke lan zemren." Hec e thuj jo 😅
 

Bebw

✖ Once
Staf në FV.AL
@Hilarious yyyyyy se kisha pa ket.

Edhe pse skisha qef me e nda me njeri 😌 ja ma prishi mendjen me nje ledhatim... shkurt jemi tu shijuar parajsen... !
😍😍😍😍 ❤❤❤❤❤❤ awww sa i mire 😍😍😍😘😘😘
 
  • Përqafim
Reactions: WxP

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Asgje speciale......... cfare me rrejt
 

SpaceGirl

BimBumBam
Shtatëmbëdhjetë faqe vetëm fjalë fjalë fjalë , fotot më çarçafët në ballkon të çifteve ku janë ?
Kujtova i kishte ik moda cercafit qe ndehet ne ballkon pas konsumimit te nates te pare bashkeshortore 😅
 
Top