Eksperienca e çiftit te javes.

Bebw

✖ Once
Staf në FV.AL
Si nuk e tha kush nje fjale te mire per mua lol
Feeling depressed lol
feeling depressed me shume se ty ...isha kaq afer ,kaq afer adoptimit dhe una 😝😂😂😂
 

Desa

“The truth can be a bad choice for a wise man”
Staf në FV.AL
Më lumtë sa dashuri kam falë.
E harxhova e tani më ka mbetur vetëm për vete 😁
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Sot te gjithe komkryQ te kjo tema se do hedh expériencen time te dashuris .
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Deri tani asnje mashkull ne fv sme ka zhgenjyer,ndaj ke kam pasur te beje nje hap para e le te plasin ofertat.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Baza per nje raport te mire eshte komunikimi.
Dhe une kam nje verejtje per @Arditi0007 qe duhet te punojme.

Une dedikoj kenge ..Diti falendero
Une le dhe duhanin per zemren e tij..Diti falendero.
Une ve foto romantike...Diti falendero
Une nuk afroj asnje mashkull tj...Diti ne ane te tjera flirto
Une ketej dergoj puthje te tema kiss..Diti te puth ne balle dheeee...normal te falendero.

Me duket mua apo ka dicka qe nuk shko ketu?
Sikur vetem une po jap max.
 

Marla

InVinum Veritas
Ndryshe nga ty @Nicktjeter une jam me fat qe kam gjetur shpirtin binjak me kete ciftimin e kesaj jave @Frank .
Besojme te dy ke tashuria pa kushte dhe pa organin jetik zemren. Mendojme te dy njejte se zemra dhe truri na duhen per me gjate se 2 gisht mjalte te qypit tone te tashurise.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Ndryshe nga ty @Nicktjeter une jam me fat qe kam gjetur shpirtin binjak me kete ciftimin e kesaj jave @Frank .
Besojme te dy ke tashuria pa kushte dhe pa organin jetik zemren. Mendojme te dy njejte se zemra dhe truri na duhen per me gjate se 2 gisht mjalte te qypit tone te tashurise.
Mos na permend persona negativ te lutna shume 😆 se nuk permbahem pastaj per ca do prekin gishtat e tu ne ate qyp
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Ndryshe nga ty @Nicktjeter une jam me fat qe kam gjetur shpirtin binjak me kete ciftimin e kesaj jave @Frank .
Besojme te dy ke tashuria pa kushte dhe pa organin jetik zemren. Mendojme te dy njejte se zemra dhe truri na duhen per me gjate se 2 gisht mjalte te qypit tone te tashurise.
Tashuriiiii ç’ke qe rremon thelle se fillojne lotet e tashurise pastaj 🤣🤣🤣
Une them te njihemi mire e mire, Edhe pse pa zemra ne mund te kemi martese te sukseshme se ne virtual ndodhin Edhe mrekullira te tilla 🤣🤣🤣
 
Top