Eksperienca e çiftit te javes.

Shej

Sirius
Tashuriiiii ç’ke qe rremon thelle se fillojne lotet e tashurise pastaj 🤣🤣🤣
Une them te njihemi mire e mire, Edhe pse pa zemra ne mund te kemi martese te sukseshme se ne virtual ndodhin Edhe mrekullira te tilla 🤣🤣🤣
Tashuria ime mos provoko behu i mire :) mos me permend martesen se ika une lool lool
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
M-ja

Kishte rene aq keq nga qielli sa krahet ju thyen,
nje dite te bukur me diell,
u perplas ne Shengjin,
perendesha Marla kishte gjetur tashurin!

na la vetem ketu ne Olimp,
duke e pare nga lart,
me centaurin pa zemer, Narciz tashurine!

😂
 

Katil

Antarë i Respektuar
Tani qe kemi dalur nga karantina te njejten gje.
Po provojme emocione te reja 😆
I provova n karantin emocionet e reja,dua emocione tami-niane:p
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
ja cte ben gruja... :p
 
Redaktimi i fundit:

Bledi_Shady

finoallafine
giphy.gif

Ja po cajme arrat per bakllava.
 

Arditi0007

Love&Love
Baza per nje raport te mire eshte komunikimi.
Dhe une kam nje verejtje per @Arditi0007 qe duhet te punojme.

Une dedikoj kenge ..Diti falendero
Une le dhe duhanin per zemren e tij..Diti falendero.
Une ve foto romantike...Diti falendero
Une nuk afroj asnje mashkull tj...Diti ne ane te tjera flirto
Une ketej dergoj puthje te tema kiss..Diti te puth ne balle dheeee...normal te falendero.

Me duket mua apo ka dicka qe nuk shko ketu?
Sikur vetem une po jap max.

Çdo gje eshte ne rregull, zemer. Gjithçka do te ndryshoje. Une do te ndryshoj, perveç pamjes sime qe s'mund te jem me i hijshem sesa qe jam. Kam shtat dhe sy te.....nejse....

Me pelqen kur me dedikon kenge nga me te ndryshmet, por jo gjithmone i pershtaten shijes sime, andaj une, per te mos thene ti me injoron i dashuri, une te falenderoja.

Cigaren e flake, bere ndryshimin i sherbeve shume zemres sime, ndaj une te falenderova pse ikohesisht i sherbeve dhe qeses sime, 9,30€/dite jo jane pak.

Ti vije foto romantike, une i pelqeja shume. Megjithate, une parapelqej te komunikoj me ane te fjaleve, gjesteve — videove, po pate.

Me akuzon qe shkrove se Diti (une) gjoja flirtuakam me goca tjera. Kjo eshte me se e vertete. E pranoj. S'kam ça te shtoj....kalojme ke pika tjeter....

Sikurse e kam thene me pare, jo te gjithe duhet te dine se si puth Diti. Jo pse nuk di te puth, pasi une (Diti) puth embel. S'do mend se po te na shihnin duke u puthur, une ty dhe ti mua, te gjithe do donin te mesonin nga mua, ama tashu une s'mund t'i puth te gjithe. Keshtu qe, kam vendosur te te mos puthi ne publik. I puthje ne balle mjafton, ndryshe nga kur jemi perbrenda kater mureve dhe me drite te ndezur (me drite te ndezur per asye se ndjehem me i sigurt se te puth gojen dhe jo diku tjeter).....ku mbeta....me drite te ndezur do te ta deshmoja se si ndryshe falenderon Diti (Une).

Ju faleminderit.
 
Top