Eksperienca e çiftit te javes.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Une si çift me ME, kemi kalu shum bukur. Mendoj se lidhja jone eshte aq e forte sa mund te themi qe eshte e perjetshme!
 

Marla

InVinum Veritas
Hajd mo, ka vend per permiresime por e pergjithshmja nga 1 ke 10 po i vendos nje note kaluese diku ke 7 me shprese qe kjo do e nxise per note me te mire roundin tjeter nese do kete te tille kuptohet. :p lol
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Hajd mo, ka vend per permiresime por e pergjithshmja nga 1 ke 10 po i vendos një note kaluese diku ke 7 me shprese që kjo do e nxise per note me te mire roundin tjeter nese do kete te tille kuptohet. :p lol
Mua me thosh my bunny i vura 4
Ty ferra ime i vure 7


Diti te rashe ne qafe kot 😆
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Radha gjat..po disa vecohen.:p

Spo e zgjat mo se mbohet qeloz burri javes @Baboon . 😌😜
Do e them ma te mirin kur te jem singell lool
 

Bebw

✖ Once
Staf në FV.AL
Cfare te mollois e zeza
 

Bebw

✖ Once
Staf në FV.AL
Une dhe shoqa Shpresa jemi duke shijuar momentet me te bukura ne çift 😍
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Thash ti vejm kapakun moj 🤣
Me kujtove nje poezi qe ma ka mesuar gjishja dikur
Po vjershat e gjishes sime ishin mysybet ...vone e kuptova c'recitoja me aq patos perpara njerezve lool
Dhe nuk kuptoja pse mami gjithnje me mbyllte gojen kur recitoja 🙊🙊🙊
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
Me kujtove nje poezi qe ma ka mesuar gjishja dikur
Po vjershat e gjishes sime ishin mysybet ...vone e kuptova c'recitoja me aq patos perpara njerezve lool
Dhe nuk kuptoja pse mami gjithnje me mbyllte gojen kur recitoja 🙊🙊🙊
Ma kallxo ate pizin te vendi iher 🤣🤣🤣
 
Top