Eksperienca e çiftit te javes.

SunFIower

Don’t touch!
Burri im i javes @Guest perdor dhune psikologjike prandaj kerkoj ndarje te menjehershme dhe demshperblim moral tme kerkoje falje publikisht per ditet qe harxhova duke prit ket kafshen 😋
 

Guest

Antarë i Respektuar
Burri im i javes @Guest perdor dhune psikologjike prandaj kerkoj ndarje te menjehershme dhe demshperblim moral tme kerkoje falje publikisht per ditet qe harxhova duke prit ket kafshen 😋
Mduket te paska ngel sahati 😂te java tjeter se mesa mbaj mend une kte jave skemi qen cift 🤪
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Kam pat fatin te kem qen cift me cunat me te mire te forumit po expériencen me te bukur e kam pat me @Xhelozi . 🤗😘
me shume se partner ka qen dhe mbetet njeriu qe mund ti besosh cdo gje.
mashkull me nje shpirt besnik , i dashur i qete , i durueshem . Qe fal shume pa kerkuar asgje ne kembim e kjo e ben dhe me te vecantin nga te gjithe partneret e mi javor.:)
per mos me then qe ka qen prezent ne jeten time ne momentet e mia me te veshtira . Me humorin e tij me ka ber te qesh me ze edhe kur i kam pat syt me lot trishtimi.
me kenget e tij me ka relaksuar ne netet ku nuk arrija te mbyllja syt .( mos flas per njeren qe ka ngel hit :p😜 ) .
Prezenca e tij ishte me shume se reale edhe pse vietualishr ndaj per mua ai ngelet me i vecanti. :) 🤗
Te vecante e ben gjithashtu se ta ben jeten malore 😜🤣
se ju Ndoshta se dini po un i kam inat gjerat kur behen monotone .
E kshu e Thash me ne fund se i erdhi ora lool
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Me ka kap skleroza...shum e trishte 😔
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Eshte e thjeshte fare Lega (Meqe vun nga skleroza) nese si mban mend hap arkivat.:p
Un per vête kam memorie elefanti .:D
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Me thene te drejten qe ka qene eksperiece e bukur virtuale ciftezuze ka qene me @Darius
Ishte shume e bukur derisa filloi te me tradhetonte lart e poshte. 😭😭😭😭
 
Top