Eksperienca e çiftit te javes.

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Un ja kam gjet mi Po Sdo i her ose ben sikur sdo . lool Apo sme ka mor molli per cik dasem shqiptare . Zbath do e kerrceja vallen e kukesit me @Xhelozi vetem ti mbushet menja 😂😜🤣
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
historite me te habitshme me ndodhin mua me duket...partnerja e ciftezuar merret me nje tjeter....dhe une me nje tjeter....deri diten e fundit te javes
 
Top