Eksperienca e çiftit te javes.

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Goxha e zjarrtë 😈

Ps: analisti @Ridexxx ke nderin ta replikosh se vdes te na besh analiza dashurore 😛
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
O seksi ke ngatrruar teme apo me duket mua 😛
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Nje nga maredheniet me passionnante ne kte faqe dhe eNksperienc e bukur se me ka godit direkt ne zember ka qen ciftimi im me @Endrra 💕 . :p
Frutat i dha aq sa menduam te adoptomim dhe disa beba 🥰
Ka ngel dhe do ngel nje nga dashurite me te bukura :p
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Kushtet dhome e kuzhine..
E po mire dmth kushtet e elementare i ke, pra pa buk ne me le, une jam djal i mire, djal i sinqert, nuk tradhtoj asnjeher pa tradhetu, jam tip shum i sinqert nuk i shiqoj femrat me sy kur nuk me pelqejn, pra jam tip shum i urt dhe i turpshem.
 

Anarchy87

Antarë
E po mire dmth kushtet e elementare i ke, pra pa buk ne me le, une jam djal i mire, djal i sinqert, nuk tradhtoj asnjeher pa tradhetu, jam tip shum i sinqert nuk i shiqoj femrat me sy kur nuk me pelqejn, pra jam tip shum i urt dhe i turpshem.
Zoteroj dhe aparature kenaqesie dy paleshe..tjeter ça duhet?
 
Top