Eksperienca e çiftit te javes.

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Leje mos e ve ne siklet fratellon rendesi ka qe je e vetmja per te jo si ne qe biem te flem vetem e kur zgjohemi azganii naaaah ne krevat 😝
Vallaj qashtu jemi 😂 i kemi hedhur firmat per ne perjetsi 😛😂
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
🤣
Jeto dhe leri robt te jetojne mi

Kemi lind per qef dhe tgjith me nje grop do na fusin 🤣 kush jam un me i prish dashurine
Te tradhtosh dmth te jesh i pabes.
te jesh i pabes domethen i merr ajrin kot atyre qe ja vlejn me jetu 🤪
Ky dreq nuk Eshte as aq i besueshem
Ndryshe e kishte qis emrin .🤣

Mos e nxjerr emrin i bje qe te jet princ i nje kalaje rere lool
E ce do ate lloj mbreterie ?😊😘😍
 

Delirium

No description ...
Te tradhtosh dmth te jesh i pabes.
te jesh i pabes domethen i merr ajrin kot atyre qe ja vlen me jetu
Ky dreq nuk Eshte as aq i besueshem ..lool
Ndryshe e kishte qis emrin .

Mos e nxjerr emrin i bje qe te jet princ i nje kalaje rere lool
E ce do ate lloj mbreterie ?😊😘😍
Ky dreq rren dhe dreqin 🤪
 
Top