Eksperienca e çiftit te javes.

Me @MrCool si tek njerezit e humbur. Ishte i zene me pune.
Me @L0v3rM4n sa mbyllem deren, mdha divorcin.
Me @Imp4cT jave qe e prisnim te dyte, por me zuri gripi.


Sme ka ecur fare mir!
Ti je e mire moj ti ke gjithçka qe nje mashkull do! Ti kerkon, enderron, shan e shfryn rendesi ka qe ke shpirtin e paster, ndarja jone ishte e dhimbshme, mizore e pa shpirt...
un qysh ne fillim i kisha falur zemren nje tjetre
dhe s'doja te krijoje iluzione
ato dy ore skisha internet se do te lija direkt lol
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Ti je e mire moj ti ke gjithçka qe nje mashkull do! Ti kerkon, enderron, shan e shfryn rendesi ka qe ke shpirtin e paster, ndarja jone ishte e dhimbshme, mizore e pa shpirt...
un qysh ne fillim i kisha falur zemren nje tjetre
dhe s'doja te krijoje iluzione
ato dy ore skisha internet se do te lija direkt lol
Ja ca partneri ene tbon qejfin ene ta llin.
@Vajza kte me askend mo. Le ta shofe iher sesi eshte lol lol lol
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Seshte problemi jot e dashur,ske pse kerkon falje absolutisht.Eshte problem i imi qe jam miqesore me te gjithe duke qene se snjoh asnje dhe i konsideroj te gjithe njelloj e bej shaka.
Edi , por ama ndoshta mos te ciftezoja sdo beheshte at rrumuj , por sme kapi mendja se mundet aq te madhe te behet. Te puth fort.
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Edi , por ama ndoshta mos te ciftezoja sdo beheshte at rrumuj , por sme kapi mendja se mundet aq te madhe te behet. Te puth fort.
Mos e vri mendjen zemra.Kush nuk e ndjen veten te afte,apo te ndjaj lojen nga ajo cka ka jashte ketij forumi ,mos te verdalliset fare ketu.Ne jemi mjaftueshem te rritur per ti zgjidh situatat .
 

Lauri

Anunnak
Po ne qe sna rrin me nje vend cfare te shkruajm?
Nje fuuuuuuuck all mjafton per te gjith ?
@Amara_La_Negra 😂
E shef? Skam faj un
Me shtyjn te jem e tille
Moj ti shejtane, as nje jave nuk rri dot mi' ven? Prite zot rrezikun me lidh kunor me ty para priftit per gjithe jeten lol
 
Mos e vri mendjen zemra.Kush nuk e ndjen veten te afte,apo te ndjaj lojen nga ajo cka ka jashte ketij forumi ,mos te verdalliset fare ketu.Ne jemi mjaftueshem te rritur per ti zgjidh situatat .
Tani do bej nje hashtag .une jam ivi lol


engagingmen.png
 
  • Haha
Reactions: Ivy
Ti dhe romanticizmi jeni si uji me vajin ahahhahhahah
Ky eshte problemi me i madh qe ka njerzimi persa i perket dashurise & besimit e dashur
te thyhet zemra copash dhe aq duhet per tu shenderruar ne xxx, automatikisht te ze mallkimi si ajo thyerja e pasqyres... te ndjek tersi per 7vite!
prandaj une reflektoj si pa ndjenja
por ne fund te fundit jam dhe une nje qenie
qe kam nevoj per dike...
 
Ky eshte problemi me i madh qe ka njerzimi persa i perket dashurise & besimit e dashur
te thyhet zemra copash dhe aq duhet per tu shenderruar ne xxx, automatikisht te ze mallkimi si ajo thyerja e pasqyres... te ndjek tersi per 7vite!
prandaj une reflektoj si pa ndjenja
por ne fund te fundit jam dhe une nje qenie
qe kam nevoj per dike...
Xxx funcionon dhe ne cift.
Apo ne albanezet jemi shtet nvete😂
Flor eshte e kot qe me flet per romanticizem se kshu me fjal te kpusni ju... live pastaj me zor thoni "o shpirt do ti laj un enet sot." 😂
 
Xxx funcionon dhe ne cift.
Apo ne albanezet jemi shtet nvete😂
Flor eshte e kot qe me flet per romanticizem se kshu me fjal te kpusni ju... live pastaj me zor thoni "o shpirt do ti laj un enet sot." 😂
Ti flet sikur ke perjetu me mu aventura lol
dhe po jep nje fidbek ktu lol
nuk jam prej hekri une jo... :p
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
E enjte 5 Dhjetore 2019 dhe nje tjeter burre largohet pa perfunduar java nga Hilarious😂....Hilarious vendos qe ti bashkohet harremit te Petraqit 😂
Edhe ty moj qe je si pikeza e mjaltit?!
Jallaaaa cfrikacake paska Fv😝🤣🤣🤣🤣
 
Top