Eksperienca e çiftit te javes.

Frank

Anëtarë i respektuar.
Ore ta haje dreqi... se ca eshte njera qe thote.. s ka burra , s ka burra🤣
U rruajta sot ne mengjes dhe bera nji prove ... lashe mustaqe... s me pelqeu vetja fare... as foto nuk bera🤣🤣
Na e fto ktu iherna ta marrim vesh si o puna lool
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ore ta haje dreqi... se ca eshte njera qe thote.. s ka burra , s ka burra🤣
U rruajta sot ne mengjes dhe bera nji prove ... lashe mustaqe... s me pelqeu vetja fare... as foto nuk bera🤣🤣
Mos eshte ajo e prralles me ujkun lool
 

Desa

Felix - Culpa
Meqe je nen kete zjarr merr e shkruaj nje krijim per shkurtin
Dedikoja deses e gjithe desave te javeve qe do vijne lool

Por me dergo nje krijim se me cmendet lool
Unë vij një herë mi 😂 e kam shkruajtur edhe te profili im 😂😂
 

MrCool

Old School.
Do na qiftezoje kush per kete jave apo te kapim c'te kapim?
 
Njejte edhe une si siperfolesja.
Me mire s'ka ku shkon, une dhe partnerja javore nuk i biem kurre ne qafe njeri tjetrit, respektojme privatesine, aq shume e respektojme sa nuk jemi pare e takuar fare kete jave🤣

Shyqyr qe kam @Moonlight me te cilen qajme hallet, i tregojme njeri tjetrit sa shume na mungojne partneret tane
 
Top