Eksperienca e çiftit te javes.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Njejte edhe une si siperfolesja.
Me mire s'ka ku shkon, une dhe partnerja javore nuk i biem kurre ne qafe njeri tjetrit, respektojme privatesine, aq shume e respektojme sa nuk jemi pare e takuar fare kete jave🤣

Shyqyr qe kam @Moonlight me te cilen qajme hallet, i tregojme njeri tjetrit sa shume na mungojne partneret tane
Dhe momenti kulminant eshte kur i fshijme lotet njeri tjetrit nga dhimbja
Heren e fundit me zuri heriediskali....sme besonte kush qe vetem lotet te kisha fshire lool
 
Dhe momenti kulminant eshte kur i fshijme lotet njeri tjetrit nga dhimbja
Heren e fundit me zuri heriediskali....sme besonte kush qe vetem lotet te kisha fshire lool
Po pra, qaj une , qaj ti...
Ohhhhhhh ...une.....uhhhhhhh ti....uf mooooooo une.....qaj njeri, qaj tjetri, qaj te dy pernjehere pastaj
 

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
Kjo jave po shkon super me burrin tim javor. Ai ne shpi te vet une timen. Dashuria po na del nga hatllat e forumit. Pujjj pujj mos na pafte syni keq @Petrit101 😂😂😂😂😂
Si m'ke ndje moj tushe rrapatushe. As mosi të shkojnë mendja me vu n'dyshim dashninë tonë, unë për ty as në shtrat tem nuk jam tu fjet , jam tu ba zhigolo në turnin e tretë , mos harro se jena edhe në periudhë kovidi e numri i femrave dhe kërkesat e tyne janë gjithmonë në rritje, veçse ti të jesh e lumtun e ta kalosh mirë tanë ditën e lume me shoqet e ti zgidhish te lokali juj i preferum problemet e botës si psh:manikyra me pluhun perlash , lingerie-ja e fundit e Viktoria's Secret apo hamshuri muskuloz me sy boj qill që ju kalon përballë e ju çon gojën lang.
Dashninë tonë se let as topi t'jesh e bindun.
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Si m'ke ndje moj tushe rrapatushe. As mosi të shkojnë mendja me vu n'dyshim dashninë tonë, unë për ty as në shtrat tem nuk jam tu fjet , jam tu ba zhigolo në turnin e tretë , mos harro se jena edhe në periudhë kovidi e numri i femrave dhe kërkesat e tyne janë gjithmonë në rritje, veçse ti të jesh e lumtun e ta kalosh mirë tanë ditën e lume me shoqet e ti zgidhish te lokali juj i preferum problemet e botës si psh:manikyra me pluhun perlash , lingerie-ja e fundit e Viktoria's Secret apo hamshuri muskuloz me sy boj qill që ju kalon përballë e ju çon gojën lang.
Dashninë tonë se let as topi t'jesh e bindun.
Eccc aty ta hanksha zemren tash nade. Ishtu duhet burri .te ka lezet shpirti. Vec mos me tradhto eee.se nuk e perballoj dot.pash kryt e nandajes 😂😂😂😂
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Ditet ikin dhe dashuria jon shtohet. Me mrekullon cdo dite e me shume me dashurin qe fal. Eshte i bute , i embêl, romantik . Nuk ka fjale ta pershkruaj. Kemi shume te perbashketa aq sa edhe vête habitemi kur nxjerrim po te njejta mendime, opinione ...ne cdo aspekt .
Dy trupa nje shpirt.
@Loverboy faleminderit qe ekziston . :p
Sa keq qe je édition limite.🥰🤩❤️
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ditet ikin dhe dashuria jon shtohet. Me mrekullon cdo dite e me shume me dashurin qe fal. Eshte i bute , i embêl, romantik . Nuk ka fjale ta pershkruaj. Kemi shume te perbashketa aq sa edhe vête habitemi kur nxjerrim po te njejta mendime, opinione ...ne cdo aspekt .
Dy trupa nje shpirt.
@Loverboy faleminderit qe ekziston . :p
Sa keq qe je édition limite.🥰🤩❤️

Ditet ikin, por dashuria jon nuk ike kurre, lere qe shtohet por edhe forcohet dhe na frymezon per cdo gje. Cdo fjale nese mundohem ta them per ty, do te ishte e tepert, sepse nuk pershkruhesh, ndjehesh, sepse je e tera dashuri ❤️


Do t'jem perhere i yti llokumi im me arra :love:❤️
 
Top