Eksperienca e çiftit te javes.

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
lere lere thuaj 😂😂 ,na ka dal nami si i Rites te pallati 176 ,si ngrenese burrash 😂😂😂
Degjo tani,ti e di qe une kam natyre te bute,por vete me detyrove te te hakerrohem
Po si guxon ti moj goce te me vjedhesh emrin qe mua me mund me ka pagezuar @Frank ?!😝🤣🤣
 
@Daisy Do ti shpreh keshtu me nje permbledhje gjithe keto dite ...

 

Bebw

❌Once
Staf në FV.AL
Degjo tani,ti e di qe une kam natyre te bute,por vete me detyrove te te hakerrohem
Po si guxon ti moj goce te me vjedhesh emrin qe mua me mund me ka pagezuar @Frank ?!😝🤣🤣
qyqa bir se m kujton nje prej burrave ky emer 😂, ty te ka pagezuar te pakten po mua me ka dal nami kot 😂
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
qyqa bir se m kujton nje prej burrave ky emer 😂, ty te ka pagezuar te pakten po mua me ka dal nami kot 😂
Mos do te futesh ne rrethon e shpifseve edhe ti?
Pagezim dmth qe te vendos nje emer ,thashe se mos mendove tjeter se ta zhys koken ne det kur te vi🤣🤣🤣😌😌🤣
 

Bebw

❌Once
Staf në FV.AL
Mos do te futesh ne rrethon e shpifseve edhe ti?
Pagezim dmth qe te vendos nje emer ,thashe se mos mendove tjeter se ta zhys koken ne det kur te vi🤣🤣🤣😌😌🤣
/ duke pleqeruar ceshtjen e pagezimit 😂😂.....po e le m mire kur te vij Ivy 😂😂😂
 
  • Haha
Reactions: Ivy

kitrra 123

plak gjufurrak
4 gra ne muaj :rolleyes: :oops: Ik or ti. Mua me duket se 8 marsi vjen shpesh;)
 
Nje eksperience kam pasur.
Ja kalova shume mire dy dite.
Diten e trete vendosa te shfrytezoja te drejten bashkeshortore, sa ju afrova @Legally_Sweet ..... dridhet toka me gjithe krevat nen kembe.
Mendova ....sa e nxehte qenka kjo....shpuze fare....por jo ishte termet.
Ashtu me breke neper kembe dolem te dy ne lulishte.
Qe ate nate nuk e kam pare me.
Duke pasur parasysh traumen qe kam kaluar heren e pare nuk jam gati per nje eksperience te dyte.
Vetem ne rast se mund te zgjedh vete partneren time atehere pranoj te ciftohem :emoji_smile:
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Nje eksperience kam pasur.
Ja kalova shume mire dy dite.
Diten e trete vendosa te shfrytezoja te drejten bashkeshortore, sa ju afrova @Legally_Sweet ..... dridhet toka me gjithe krevat nen kembe.
Mendova ....sa e nxehte qenka kjo....shpuze fare....por jo ishte termet.
Ashtu me breke neper kembe dolem te dy ne lulishte.
Qe ate nate nuk e kam pare me.
Duke pasur parasysh traumen qe kam kaluar heren e pare nuk jam gati per nje eksperience te dyte.
Vetem ne rast se mund te zgjedh vete partneren time atehere pranoj te ciftohem :emoji_smile:
Vetem mos me renc mua ne dore. Nje jave i mbyllur ne bodrum :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Ja mire se erdhem ne sofren romantike,erotike te kuqe e plot dashniii. :p
Po e nis ket rrefim timin dashunore e burreror,me burrin tim te pare,qe ishte @Bledi_Shady ,njeriu i perendis,dashuri me shikim dyte.:p
U dashtem,udhtuam,sa me nje ishull me i tjeter,Santorinin e bem shpin tone te bardhe , ikem ne Franc,Paris,pastaj udhtuam Venecia,desh u mbytem atje se kishte shira te medha,aty mori teposhtezen dhe dashnia jone,per tu shfaq korbi i ziiiii, @Nicktjeter ,hahahahaha,qe mori nga une.
PAs nje vuajtje ,pastaj @Vajza engjelli i burrave u shfaq per tme martuar me me te mirin rob forum. @Loverboy ,jete e qete,pa shamata,dashuri e respekt,kafe te ngrohta mgjes,e stabilitet cifti,shembulli i lagjes e i forumit. :p
Pastaj vajza me punen e saj, na ndau,dhe ne jeten time u shfaq diellii i vjeshtes @Lauri ,cte thuash me shume per ne si cift,pervec se plasi termeti sapo ne u gjendem te perqafuar me dashuri e lumturi mes nesh. :p
Me pas nen dridhje fjalesh e lot ne sy,vajza na ndau prape,por jeta eshte e drejte e plot meshire,dhe ne deren time trokiti prape fati im i bardhe, @Loverboy ,keshtu ne te lumtur ,e tjeret edhe me te lumtur,per lumturin tone. :p
 
Ja mire se erdhem ne sofren romantike,erotike te kuqe e plot dashniii. :p
Po e nis ket rrefim timin dashunore e burreror,me burrin tim te pare,qe ishte @Bledi_Shady ,njeriu i perendis,dashuri me shikim dyte.:p
U dashtem,udhtuam,sa me nje ishull me i tjeter,Santorinin e bem shpin tone te bardhe , ikem ne Franc,Paris,pastaj udhtuam Venecia,desh u mbytem atje se kishte shira te medha,aty mori teposhtezen dhe dashnia jone,per tu shfaq korbi i ziiiii, @Nicktjeter ,hahahahaha,qe mori nga une.
PAs nje vuajtje ,pastaj @Vajza engjelli i burrave u shfaq per tme martuar me me te mirin rob forum. @Loverboy ,jete e qete,pa shamata,dashuri e respekt,kafe te ngrohta mgjes,e stabilitet cifti,shembulli i lagjes e i forumit. :p
Pastaj vajza me punen e saj, na ndau,dhe ne jeten time u shfaq diellii i vjeshtes @Lauri ,cte thuash me shume per ne si cift,pervec se plasi termeti sapo ne u gjendem te perqafuar me dashuri e lumturi mes nesh. :p
Me pas nen dridhje fjalesh e lot ne sy,vajza na ndau prape,por jeta eshte e drejte e plot meshire,dhe ne deren time trokiti prape fati im i bardhe, @Loverboy ,keshtu ne te lumtur ,e tjeret edhe me te lumtur,per lumturin tone. :p
T'kam zili ... shtate martesa pa asnje funeral
 

Bledi_Shady

finoallafine
Ja mire se erdhem ne sofren romantike,erotike te kuqe e plot dashniii. :p
Po e nis ket rrefim timin dashunore e burreror,me burrin tim te pare,qe ishte @Bledi_Shady ,njeriu i perendis,dashuri me shikim dyte.:p
U dashtem,udhtuam,sa me nje ishull me i tjeter,Santorinin e bem shpin tone te bardhe , ikem ne Franc,Paris,pastaj udhtuam Venecia,desh u mbytem atje se kishte shira te medha,aty mori teposhtezen dhe dashnia jone,per tu shfaq korbi i ziiiii, @Nicktjeter ,hahahahaha,qe mori nga une.
PAs nje vuajtje ,pastaj @Vajza engjelli i burrave u shfaq per tme martuar me me te mirin rob forum. @Loverboy ,jete e qete,pa shamata,dashuri e respekt,kafe te ngrohta mgjes,e stabilitet cifti,shembulli i lagjes e i forumit. :p
Pastaj vajza me punen e saj, na ndau,dhe ne jeten time u shfaq diellii i vjeshtes @Lauri ,cte thuash me shume per ne si cift,pervec se plasi termeti sapo ne u gjendem te perqafuar me dashuri e lumturi mes nesh. :p
Me pas nen dridhje fjalesh e lot ne sy,vajza na ndau prape,por jeta eshte e drejte e plot meshire,dhe ne deren time trokiti prape fati im i bardhe, @Loverboy ,keshtu ne te lumtur ,e tjeret edhe me te lumtur,per lumturin tone. :p
Nev, te une ke per ta pasur gjithmone deren e hapur. lol lol
 
you mean
Ne te gjitha do me shofesh mua ?lol
I no i no if I was u I would love me too lol
Me shume dhimbje deri te djelen
ishalla ndryshoj mendim...
per buzet e tua me arome peshku lol
 
smart ass po mundohesh te me lesh pa burre javes qe vjen lol
fola vetem per buzet, se floket tani qe i preve i ke si urriq dëti lol
 
I bej thirrje kujt i ka tepru noi çader nga ndihmat per termetin ta sjelle ne forum se na ka ngele jashte cifti dejzi lover e po bojne llafe turpi ne publik pa e care koken hic qe ketu ka edhe minorene si @Vajza dhe @Monsieur_Mogli....,:p

Ne se kemi nga termeti... e kemi nga dashnia lol
sorry po u shkundet içik...
 
Top