• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Eksperienca e çiftit te javes.

Lauri

Anunnak
Sa te afte jeni ta gjeni qimen.😏
 

Desa

Temet Nosce
I thone 4 gra/burra, ne muaj, e kush me teper ka per te treguar dicka mbi eksperjencen e javes?
Dikush refuzon menjehere, dikush zgjat dy dite dhe kalon ne divors, dikush tjeter arrine disi deri ne fund te javes. Dhe dikush tjeter kalon nje jave qe i ngelet ne kujtese mes trendafilash ne nje suite :p
Na tregoni pra, cfare keni per te thene!
......eee!?! c'kam per te thene une?

-Me Desa. Jeto me diell, dhe dashuro me hene (thote proverbi)Te gjithe e enderrojne dhe kerkojne ta kene..., Ate qe une sot e kam. Endrra e te gjithve.


Shiko fotografinë 1703791

Tani na tregoni ju.....!
Të parin nuk e mbaj mend se më martuan me shkues/mësit, iku me një tjetër e më la....

I dyti @MrCool e përcolla në gurbet e s´ja pash hajrin fare....as për fytyrë e as për pare.....

I treti @Lauri i vërteti. Thjeshtë kur ta jep Ai lartë, këto poshtë......
Mbresat pasi të përfundojë java se kam edhe do ditë ;)
@Lauri ke vurë standarde të larta...
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Cik ka shenju ai ciftezimi me laurin dhe moglin
Kta te tjeret aa i maj men kush kane qene..ky i funit i here e boni grope fare lol
 
@Daisy ishte kenaqesi e gjithe kjo jave dhe
shyqyr qe do ndahemi neser lol
do te shkruja dy fjale ketu, por po me bie bateria.... ndoshta kjo video do ta shpjegoj me se miri si jam ndjer me ty.. :)

ps./ Me ne fund do shof dhe une 5 dite rehat si singel :p

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Bizhooo ke burr kishe tjeter? hahahahahahahaha
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Epo mire... Shihemi te Djelen tjeter, do shpalosim te kjo teme eksperiencen tone qifteroro-javore.

Po su bone rob sa je ne doren time, s'ke per tu bo kurre. Ta dish. :p
Nese me do per te me ndryshuar do te thote sme do mua,por nje vizion timin jo real :p
 
Top