• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Eksperienca e çiftit te javes.

NGU

Wild child full of grace 💫
Gjithmone tip i mbyllur. E mthonin so gje e mire kjo.
Ehh lol lol
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
@Daisy ishte kenaqesi e gjithe kjo jave dhe
shyqyr qe do ndahemi neser lol
do te shkruja dy fjale ketu, por po me bie bateria.... ndoshta kjo video do ta shpjegoj me se miri si jam ndjer me ty.. :)

ps./ Me ne fund do shof dhe une 5 dite rehat si singel :p

yes I know kjo ishte Java jote me e mire
Ndaj dhe do te rrish single now lol
 

Ivy

Silence is full of answers...
Mqe po flitet per cifte ,aman amanetin tim mos e harro.As me ata qe duket sikur shkoj mos me co.
@Frank sme ka njoh kurre si partneren e javes
@Imp4cT i kane ik dritat gjithmone sa here e keni ciftezuar me mua,e mbaj dhe peshen e tersit te dritave une
@Vvetoni dola moter e vlla
@L0v3rM4n sec ju hakerruan pse me njohu si partnere
Te tjere smbaj mend
Kujdes keshillat😝🤣🤣🤣
 
Top