• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Eksperienca e çiftit te javes.

Kto male kane tradhti burra.
Ketu lidhjet u beken me pazare ne pm ee..?
Desha ti bej presion...
Te betohem qe si kam cuar asnjehere pm,ishte provokim i dyfishte, dy here me dha like.
I bera autogol vetes.
Kushedi ca ka ne mendje kjo... :p
 
Mqe po flitet per cifte ,aman amanetin tim mos e harro.As me ata qe duket sikur shkoj mos me co.
@Frank sme ka njoh kurre si partneren e javes
@Imp4cT i kane ik dritat gjithmone sa here e keni ciftezuar me mua,e mbaj dhe peshen e tersit te dritave une
@Vvetoni dola moter e vlla
@L0v3rM4n sec ju hakerruan pse me njohu si partnere
Te tjere smbaj mend
Kujdes keshillat😝🤣🤣🤣
Mungoi shume pak... por sishte e shkrujtme lol
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Lauri

Anunnak
Desha ti bej presion...
Te betohem qe si kam cuar asnjehere pm,ishte provokim i dyfishte, dy here me dha like.
I bera autogol vetes.
Kushedi ca ka ne mendje kjo... :p
Ore kjo @Vajza po sjell neper gisht gjith forumin. Do dreka e darka, do lek, haterlliqe. Oouuu ishalla nuk do merret me politike kur te rritet, se do marre ne qafe nje shtet komplet.🙈
 

Katil

Antarë i Respektuar
Per @Katil
Jap 5⭐
Dashuria - top
Perkedheljet- ne mase
Me shtrat - top
Dashuria per kelyshet - top

Ndaj dore me nji e kini :)
Është hera e parë që vlerësohem e poashtu hera parë që do vlerësoj.Nuk e dija që kjo temë egzistonte,kjo tregon që çdo çift paraardhës ka qënë zero përpara teje,ti je femra më unike që dikujt mund ti bjeri fati të bëhet Qi.ft.Te.Du.Un të jap 6🌟o💎im.,5 i jap për të njëjtat arsye që mi ke dhënë ti e 1 e jap se ma do qejfi ta jap.Kte ->💎 e jap se më bëre të mësoj të dua dhe të kuptoj që ska si ty.😍
 

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow
Te miat skandaloze
Ahahahaha

As nje vez per mjes sme kan bo
Shyqyr mka mbajt shoqeri @Daisy 😍
 
Per mua ca thuhet??? 😄
 
Ti ia puno pas krevatit m
Kur robi ka ate siguri qe kurre sdo ia beje.

Nejse,si te duket kjo puna e njerzve me maska ne rruge? :p
Une do vdes pa pishmane dhe pa maske :p
mendoj se maskat jane kot
 

Marla

PPSL
Ti nuk e beson por kan ngrit çmimet
njerzve i ka hy frika keq
Edhe ketu.

Dmth 1 maske e thjeshte nga ato 8 oreshet dikur kushtonte 20 lek sot kushtonte 450 lek te reja dmth. Frike duhet te kene mbi 70 vjec ata te semure me zemer diabet dhe semundje te mushkerive.
 
Pershendetje te gjitheve
Kjo teme do sherbej si feadback per antaret qe çiftohen
Me poshte lini nje vlersim per personin qe keni qen çift!

1583675526891.jpeg
 

Ivy

Silence is full of answers...
Meqe u gjenda e para ne kete teme,spo zgjatem fare per tju lene radhen atyre qe kane per te shkruar shume e shume nga eksperiencat e tyre😝
Pergjithesisht mua sme ka njoh asnje partner🤣🤣
Ata qe me kane njoh,kane ngrene dru te shkretet nga te dashurat e tyre😝😝🤣🤣🤣
 
Meqe u gjenda e para ne kete teme,spo zgjatem fare per tju lene radhen atyre qe kane per te shkruar shume e shume nga eksperiencat e tyre😝
Pergjithesisht mua sme ka njoh asnje partner🤣🤣
Ata qe me kane njoh,kane ngrene dru te shkretet nga te dashurat e tyre😝😝🤣🤣🤣
Po edhe ti me te martuar merresh? lol
 
Top