• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Eksperienca e çiftit te javes.

Ore meqe ra llafi,me kane bere dhe njehere cift me ty mua @L0v3rM4n ,e mban mend?
Kush te rrahu ty atehere se ste lane me as fare as pishe i themi ne😝🤣🤣🤣🤣🤣
Me ben presion publik te hiqja dore nga ty
siduket pale kush çmendej per ty 😂
Zemrat nuk vidhen, fitohen;)
Nuk me shijon ta fitoj , sepse per mua femra nuk eshte trofe 😉
 
 • Haha
Reactions: Ivy

Lauri

Anunnak
Loverman. Si nuk të mban goja arra mor burr lol
Te vrau Darius
 
Ta vjedhesh duhet formula e mashtrimit..
Si thone shkodranët: nuk bahet gol pa rrejt lol
Une kam parime te tjera
futbollin se pelqej , por me pelqejne femrat qe dine te lozin volejboll 😜
 

Hera

Antarë i Respektuar
Akoma ketu ju .....pa tregoni eksperiencat ju adoleshente e lini golat .....🤠🤠🤠🤠
 
Keni qene te gjithe te mire te sjellshem
Per aq kohe sa fleni ne shtepine tuaj
Te nderuar jeni lol


@L0v3rM4n ty lum gruaja qe te mer
Shume flm per feadback
edhe ti je shume e mire 😊
 
Private conversations
Help Users
  Top