• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ekspertët” e Bashës: jo rusë por amerikanë

legjenda

Tetova
.dhe operojne larg syve, vesheve dhe mendjes sone.

Ndalohet nga antiterrori marinsi amerikan i thirrur nga PD për protestën

Një ish-marins amerikan, i thirrur nga Basha për të organizuar disa grupe paramilitare për protestën e sotme, është arrestuar.

Shtetasi amerikan, Jason Randy Morrison, i lindur më 1977, ka hyrë në Tiranë më 2 maj, raporton Tema.

Ai është ndaluar nën vëzhgim të plotë nga forcat e policisë dhe tashmë është ndaluar e marrë në pyetje nga antiterrori. Dita

Cilësia e lartë gazetareske kërkon përkushtim dhe dashuri. Ju lutem ndajeni këtë artikull me të tjerë duke përdorur vjegzën/linkun përkatëse
http://www.shqiperiajone.org
 
Top