Ekstremistët sirianë i presin dorën hajdutit (Kujdes, pamje të rënda)

Lauri

Anunnak
Një forcë ekstremiste siriane e ashtuquajtur ISIS, ka publikuar në Twitter disa foto të prerjes së dorës së një personi i cili dyshohej se ishte hajdut.

Ngjarja e cila u ndoq nga persona të shumtë është kryer në qytetin verior të Maskanah, pranë Aleppo-s ndërsa fotot janë publikuar në disa prej mediave të huaja më të njohura. ISIS, ka kontroll mbi shumë rebel në veri të Sirisë.

(Kujdes, pamje të rënda)

https://www.gazetaexpress.com/lajme...in-doren-hajdutit-kujdes-pamje-te-renda-1185/
 

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: Ekstremistët sirianë i presin dorën hajdutit (Kujdes, pamje të rënda)

hahhahahahha ju paskan kthy metodave te vjetra keta hahahhahahahha mire qe ja kan lene njeren hahhaha
 

Sirius.

Sapiosexual!
Titulli: Ekstremistët sirianë i presin dorën hajdutit (Kujdes, pamje të rënda)

Une kam pa 1 video ketej nga vendet arabe ku burrit tradhetar i pritet kokëshpulla ne publik. Grate me ferexhe te zeza duke ulerit midis tyre dhe gruaja e tij.

E shkreta ajo me siguri qante hallin e vet mire qe e tradhetoi burri po ngeli dhe pa bibilush LoL
 

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: Ekstremistët sirianë i presin dorën hajdutit (Kujdes, pamje të rënda)

Une kam pa 1 video ketej nga vendet arabe ku burrit tradhetar i pritet kokëshpulla ne publik. Grate me ferexhe te zeza duke ulerit midis tyre dhe gruaja e tij.

E shkreta ajo me siguri qante hallin e vet mire qe e tradhetoi burri po ngeli dhe pa bibilush LoL


Mos ja qaj hallin o yll se rrofte teknologjija ka mendu edhe per ate opcion hahhahhaha
 

Sirius.

Sapiosexual!
Titulli: Ekstremistët sirianë i presin dorën hajdutit (Kujdes, pamje të rënda)

Ca ti qepnin... penisin ja hudhen qenit ja hengren LoL
 

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: Ekstremistët sirianë i presin dorën hajdutit (Kujdes, pamje të rënda)

Jo ore ate paske harruar ato mjetet me bateria ti ahhahahah,ishalla nuk hapet ne Kosove naj Sexy Shop se behet nami me shume do shiten vibratorat hahhahahhahahha se gazetat
 

Sirius.

Sapiosexual!
Titulli: Ekstremistët sirianë i presin dorën hajdutit (Kujdes, pamje të rënda)

Kjo qeka dicka e trishtueshme, do te thote qe meshkujt shqiptare paskan pi caj me klor :p
 
Top