Elita 5

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=YAhokKN2hX0&feature=related]YouTube - Elita 5 - Ti e vrave dashurinë[/ame]
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=D1XY4tKo4vc&feature=related]YouTube - Elita 5 - Dashuria E Parë[/ame]
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=r3MzJmSKxtk&feature=related]YouTube - Elita 5 - Kujtimet e mia[/ame]
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Z9NzBd5XbT8&feature=related]YouTube - Elita 5-Dua te vdes[/ame]
 

*Linda*

Lost out in the desert
Nje nga kenget e mija te preferume

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Y1ndjvLbjWI]YouTube - Elita 5 - Faleminderit[/ame]
 

*Linda*

Lost out in the desert
Super dhe kjo:
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=7l6crnaQx1o]YouTube - Moj bjondin me sy te zez[/ame]
 

*Linda*

Lost out in the desert
Asgje mi:) Nice teme!
Me pelqen shume grupi. :kiss


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=C3PCi5lJdSM]YouTube - Elita 5 - Alkapone[/ame]
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=yVzq-9apzdA]YouTube - Elita 5 - Simfonia e detit[/ame]dikur i degjoja shum shum shpesh..me kujtojn shum gjera kenget e tyre :D
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=K6PTm8h1mrE&feature=related]YouTube - Elita 5 - Bardh e zi (2008 performance + LYRICS)[/ame]
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Mendoj se ELITA 5 jane ROK Grupi me i mire shqiptare,kenget e tyre "E urrej shiun","Al Kapone", "Si Merlyn Monro","Simfonia e Detit"...etj,edhepse jane kenge qe jane kenduar shume vjet perpara,ende jetojne ne zemrat e fansave te tyre.
Ju lumte djema!...edhe ty Suriana qe na i solle :)
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Mendoj se ELITA 5 jane ROK Grupi me i mire shqiptare,kenget e tyre "E urrej shiun","Al Kapone", "Si Merlyn Monro","Simfonia e Detit"...etj,edhepse jane kenge qe jane kenduar shume vjet perpara,ende jetojne ne zemrat e fansave te tyre.
Ju lumte djema!...edhe ty Suriana qe na i solle :)

jam dakort me ty..sps me gjith deshirè :)

me plq shum si zeri po ashtu dhe textet..mos te flasim per muziken..melodi etj etj
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Elita 5 vertet kan ber muzik shum te mir Jan dhe kan qen Nje nder Rock Bandet me te mira
.....me kenget e fundit si "FALEMINDERIT" dhe "اMENDEM" pak e kan humbur at shijen e muzikes qe e kan ber vitev me te hershme :D
Bravo Suriana ;) per videot (kenget)
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Cc94Rbk2Khs]YouTube - Elita 5 - Vjeshtë në zemër[/ame]
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=h_s1pp4UP5U&feature=related]YouTube - Elita 5 - Vjedhësi I ثndërrave + (Lyrics)[/ame]
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
elita 5 grupi im me i preferuar :)
 
Top