Eliza Hoxha-Himni im

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Eliza Hoxha - Himni Im​

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=0u-aGhTDeCw]YouTube - Eliza Hoxha - Himni Im[/ame]
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Eliza Hoxha-Himni im

Sigurisht që ia vlen të dëgjohen Këngët e ELIZA HOXHA-s...ësht prej këngëtareve më të mira...gjithashtu e sukses'shme dhe me albume të mira pëer adhuruesit e saj:D

Thnx FcBesia
 

Drenusha

Anëtar i ri
Titulli: Eliza Hoxha-Himni im

dhe un jam dakord sepse vlen te degjohen kenget e kesaj kengetare.....Jam adhuruse e Elizes dhe xhdo kenge te saj degjoj me qejf.... I uroj shum suksese ne jet...sepse kemi nevoj per kengetare me vlera siq eshte Eliza....;)
 
Top