• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Elvana Gjata zbulon nga u frymëzua për këngën e re “Fustani”

WxP

Antarë i Respektuar
TIRANE Ditën e djeshme Elvana Gjata dhe Capital T publikuan bashkëpunimin e dytë mes tyre, “Fustani”. Edhe pse nuk janë bërë 24 orë nga publikimi, kënga është kthyer shumë shpejt në një hit dhe ka mbi 800 mijë klikime në youtube. Në videoklip Elvana shfaqet shumë sensuale, veshur me disa fustane të ndryshme që i […]

The post Elvana Gjata zbulon nga u frymëzua për këngën e re “Fustani” appeared first on Balkanweb.com - News24.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Fustanin e ka te vjedhur.
Kjo eshte shume e shtirur,femer fallco.
E vetmja qe nuk e duroj/dot.
,
 
Top