Elvana Gjata zbulon nga u frymëzua për këngën e re “Fustani”

WxP

Antarë i Respektuar
TIRANE Ditën e djeshme Elvana Gjata dhe Capital T publikuan bashkëpunimin e dytë mes tyre, “Fustani”. Edhe pse nuk janë bërë 24 orë nga publikimi, kënga është kthyer shumë shpejt në një hit dhe ka mbi 800 mijë klikime në youtube. Në videoklip Elvana shfaqet shumë sensuale, veshur me disa fustane të ndryshme që i […]

The post Elvana Gjata zbulon nga u frymëzua për këngën e re “Fustani” appeared first on Balkanweb.com - News24.
 
  • Më pëlqen
Reactions: VIP

VIP

V.I.P
Fustanin e ka te vjedhur.
Kjo eshte shume e shtirur,femer fallco.
E vetmja qe nuk e duroj/dot.
,
 
Top