Embelsire milka, me shije bombastike

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
IMG_20201109_181418.jpg
700 ml qumesht.
1 e verdhe te vezes
2 vanile
4 luge sheqer
3 luge nisheste
2 luge miell
20 g gjalp
70 g biskota oreo
120 g biskota
250 g cokollade milka
Pak qumesht qe te shkrihen.

P. S proceduren e pergatitjes mundeni te shikoni ketu : ?

 

Hope

◕‿◕
Interesante kjo pasta :)
Vajza ti ke menduar ndonjehere te besh keshtu video-kuzhine mqs gatuan me qejf e deshire?
 

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
Interesante kjo pasta :)
Vajza ti ke menduar ndonjehere te besh keshtu video-kuzhine mqs gatuan me qejf e deshire?
Une sot e pash kete video, dhe e provova super me doli.
Ne fakt skam menduar, une i shikoj dhe I bej
 
Top