Emo Kids- fenomen apo mode?

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Emo Kids- fenomen apo mode?

Kta EMO-t Vuajn per dashuri te gjith :p LOL
 
Titulli: Emo Kids- fenomen apo mode?

Te te dalin naten ...erresir..pa drita..keta te futin tmerrin!
Mendoj se jane njerez qe kane nje botekuptim bardhe e zi e ne ate ngjyrim e shohin cdo gje.
 

Yellow Redhead

angels walk among us
po ke imitojne ? ate qe ka lindur xD

hahahahahahahahahahahah sa kam qesh LOL te lindesh emo? hahaha
mendoj se SHemo LOL BEHEN ata qe skan arrit tgjejn akoma 1 kuptim per jeten,qe sgjejn force brenda tyre per tpare ngjyrat e ksaj bote dhe jane per te ardh keq
ka dhe tjere qe ndikohen nga shoqeria dhe vishen thjesht per..si i thojn,tangerllik:D

mduken rob shum kot tgjith. cheer up njerez
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
LOL LOL LOL
Une si kam qejf zakonisht edhe i tall jane paksa te ceket si persona.
Ishim ne shkolle nje here dhe kishim ore e fe-se po une dhe nje shok se bejm dhe ishim ne oborr ku kishte disa nga ato te vitit te pare emo qe rrinin ne oborr.
Ato viti i pare ne viti i trete kuptohet qe ne ishim te zones tashme.
Prishim pak floket vendosim kapucat dhe i afrohemi.
Ky shoku im ja bente Jeta ta shpif do vras veten.
Une aman rri se te vras une.
Pergjigjen ato
Skeni ndonje gje me te mire per te bere sesa tna tallni.
Ne
Po ju skeni ndonje gje me te mire per te bere sa te rrini e te ankoheni si gomere poshte nje peme
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
me habit emri sduhet te jete emo kids por homo kids pershtatet me shume
 
Top