Emrat me te cuditshem te fshatrave shqiptare !!!!

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Duke pare se ne shqiperi kemi fshatra qytete katunde Qe kane emra nga me te ndryshmit ne kete teme do te mund te themi emrin e vendit si dhe ku ndodhet .Ne kete menyre do kemi mundesi per te njohur te gjithe emrat me te cuditshem te fshatrave katundeve shqiptare , Se mos harroj shqiperi futet dhe kosova kshu qe dhe emrat me te cuditshem ne kosove mund ti postoni :)
Po e filloj un dhe kush din ndonje ta shkruaj :)
Vithkuqi Korca
Kurveleshi Tepelene
Xhylekar Gjilan
Muqibab Gjilan
kuqan Elbasan
QINAM Erseke
SYMIZE Tepelene
mize lushnje
Bubullime Lushnje
 

MasteR

I'm offline
Pe: Emrat me te cuditshem te fshatrave shqiptare !!!!

llakatund vlore :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: Emrat me te cuditshem te fshatrave shqiptare !!!!

fshati
3 vllaznit

vlore ose fier sme kujtohet mire :(
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Emrat me te cuditshem te fshatrave shqiptare !!!!

vlore ero vlore.
bubullime ,kropisht,vermik
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Emrat me te cuditshem te fshatrave shqiptare !!!!

Kashar (Me duket Lushnje)
Portez (Fier)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Emrat me te cuditshem te fshatrave shqiptare !!!!

ju i paskeni mar mbar fshatrat e vlores puppupuupup Bubullim (Fier) Mallkeq(Vlor) Pet (Vlor) spo them me per vloren boll jan kaq :p:p Kallmeas e ka par rruges per ne Lezhe Cerm(Lushnje) Terbaci(Vlore) e shum te tjere qe spo me kujtohen :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Emrat me te cuditshem te fshatrave shqiptare !!!!

Duke pare se ne shqiperi kemi fshatra qytete katunde Qe kane emra nga me te ndryshmit ne kete teme do te mund te themi emrin e vendit si dhe ku ndodhet .Ne kete menyre do kemi mundesi per te njohur te gjithe emrat me te cuditshem te fshatrave katundeve shqiptare , Se mos harroj shqiperi futet dhe kosova kshu qe dhe emrat me te cuditshem ne kosove mund ti postoni :)
Po e filloj un dhe kush din ndonje ta shkruaj :)
Vithkuqi Korca
Kurveleshi Tepelene
Xhylekar Gjilan
Muqibab Gjilan
kuqan Elbasan
QINAM Erseke
SYMIZE Tepelene
mize lushnje
Bubullime Lushnje

Bubullim Fierit :)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Emrat me te cuditshem te fshatrave shqiptare !!!!

Kashari esht i Tiranes :)

E di qe eshte nje Kashar ne Tr por eshte gjithashtu dhe nje fshat me emrin Kashar ne Lushnje :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Emrat me te cuditshem te fshatrave shqiptare !!!!

E di qe eshte nje Kashar ne Tr por eshte gjithashtu dhe nje fshat me emrin Kashar ne Lushnje :)


Te kerkoj falje por kte te lushnjes se kam dit ndaj te thash mendova mos ishe ti gabi po qenkam une :d
 
Titulli: Emrat me te cuditshem te fshatrave shqiptare !!!!

Fshati Prapanik ne Diber :D (ne Diber te Maqedonise).
 

vitk

Anëtar i Respektuar
Titulli: Emrat me te cuditshem te fshatrave shqiptare !!!!

shtylle(korce)
 

MasteR

I'm offline
Pe: Emrat me te cuditshem te fshatrave shqiptare !!!!

vithkuq (vlore)

ca emrash paska vlora re :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Emrat me te cuditshem te fshatrave shqiptare !!!!

LLUKAR (n'periferi t'Prishtines) LOL

Hajkobilla (vendbanim ne komunen e Prishtines)

Topliqan (Komuna e Lipjanit)

Muqiverrc

Siqjev

Shterrpc

Mushtisht (Suhareke)

Bradash (Podujeve)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Emrat me te cuditshem te fshatrave shqiptare !!!!

Qinam (Ersek)
 

ERA_VL

missing you....
Pe: Emrat me te cuditshem te fshatrave shqiptare !!!!

qishbardh....VLORE ....hahahaa
 

MasteR

I'm offline
Pe: Emrat me te cuditshem te fshatrave shqiptare !!!!

evi3 ti qenke tamam vlonjat se shic e shef postimin i kam vene pas nje :p qe ishte shaka po asnjeri se kuptoi
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Emrat me te cuditshem te fshatrave shqiptare !!!!

Epo tani jo te gjithe i dijme emrat e fshatrave te shqiperise dhe jo vetem
 

MasteR

I'm offline
Pe: Emrat me te cuditshem te fshatrave shqiptare !!!!

Epo te qytetit tone mos me i dit ku jan si emra i kemi ngjuuar duhet ti njohim nejse :O
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Emrat me te cuditshem te fshatrave shqiptare !!!!

Une di qe ska Vithkuq ne Vlore
di qe ka dhe ne Korce
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Emrat me te cuditshem te fshatrave shqiptare !!!!

Leshnje (Skrapar)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Emrat me te cuditshem te fshatrave shqiptare !!!!

Kaqibeg -Podujeve
Skorobisht - Prizren
Neperbisht - Suhareke
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Emrat me te cuditshem te fshatrave shqiptare !!!!

Bulcesh, Bastar, Bathore...lol...(tirane)
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Emrat me te cuditshem te fshatrave shqiptare !!!!

Malsia e jugut :p

Cepune
Progonat
Saraqinisht
Benc
Lops
Kurvelesh
Qesarat
Cepo
Bardhaj
Buz
Bader
Gllavë
Arrëz e Vogël
Selckë
Golemaj
Kalemaj
Shalës
Komar
Kurtjez
Kashisht
Damës
Cërrilë
Kallëmb
Bylysh
Mirinë
Progonat
Lekdush
Gusmar
Nivicë
Rexhin
Dhëmblan
Lab Martalloz
Beçisht
Toç
Koshtan
Kamçisht


Sa per njohuri per "qytetaret"

1/3 e atyre qe kam bredhur realisht...
 
Redaktimi i fundit:

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Emrat me te cuditshem te fshatrave shqiptare !!!!

Malsia e jugut :p

Cepune
Progonat
Saraqinisht
Benc
Lops
Kurvelesh
Qesarat
Cepo
Bardhaj
Buz
Bader
Gllavë
Arrëz e Vogël
Selckë
Golemaj
Kalemaj
Shalës
Komar
Kurtjez
Kashisht
Damës
Cërrilë
Kallëmb
Bylysh
Mirinë
Progonat
Lekdush
Gusmar
Nivicë
Rexhin
Dhëmblan
Lab Martalloz
Beçisht
Toç
Koshtan
Kamçisht


Sa per njohuri per "qytetaret"

1/3 e atyre qe kam bredhur realisht...

malsia e Jugut pra... zona Tepelen, Gjirokaster
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Emrat me te cuditshem te fshatrave shqiptare !!!!

Temeqine - Malisheve / Kosove
Babush - Ferizaj / Kosove
Bibaj - Ferizaj / Kosove
Karaqev - Kamenice / Kosove
Muqiverrc - Kamenice / Kosove
Makresh- Novoberd / Kosove
Qyqylage-Lipjan/ Kosove
Leletiq-Lipjan/ Kosove​
Ngucat - Malisheve / Kosove
 
Redaktimi i fundit:
Top