Endrra

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
A beson te te them qe mua Enderrat me dalin..........
dmth SHumica e tyre me dalin..........
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit

Lidhjen beja vete :D
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Edhe un kam dicka per endrrat..Eshte nje enderr qe e dua shume dhe nuk dua ta heq kurre nga shpirti im, nga truri im.
Eshte cudi qe nuk para shoh ose si mbaj mend po njera ohhh...dita dites deperton ne shpirtin tim..
@Endrra ime e embel e quajne....po shtttt mos bëni zhurme se Eshte délicate dhe teper e brishte ....😘
 

Endrra

VIP
Shiko @Vie ... shkrimi yt ja mori gjith audiencen prodagonistes... vazhdo shprehu edhe pse frengjisht me rrenqeth me shume,,, Luv luv 💕
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Ani oj ti prishtininalike
qka FRengjisht
Je ne parle Francais
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Endrra eshte ai mendimi paralel me ty,ti ecen nje gjurem ,nje hap ne toke,ajo ecen siper teje ne kaltersine e qiellit.
Enderroni sepse nje jete pa shprese,pa endrra pa miresin e te burures se kulluar, eshte e varfer.
Ne jemi nje trup sa fizik aq dhe sipritual.
Ndaj endrrat jane pjese e rendesishme e shpirti njerzor. :))
f82959aecfd27113371818c9267a99c8.jpg
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
...Endrra

...Hy ne nje furre buke dhe i them shiteses: Me jep 2 buke te lutem.
Ajo me pyet: Te prera Apo te pa prera?
Aty une hutohem, s’di ti jap pergjigje dhe me del gjumi.
🧐🧐🧐
 

elle

Chill
Endrra shpjegon dreams dmth? Kur te shoh do vij te pyes nese se ke prb : )
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
ej si kane ndryshu kohrat.. dikur benim blog .. mezic na jepnin nje like.. tani jo vetem like por shpjegoj dhe endrra 😂
Kemi pas qen te turpshem 😋
Imagjino ca do kishte ndodh te kishim pas mundesi me dhan dhe zemra hahahahah
 
vete e ke fajin, duhet te gatuash me shpesh per to lol lol
Kam heq dore .. do respektoj amanetin e gjyshit tim rafmet paste
ai thoshte me nje dore jep me tjetren merr!
ma jep qe ta jap 😂
 

titan

Requiem for a dream
Kam heq dore .. do respektoj amanetin e gjyshit tim rafmet paste
ai thoshte me nje dore jep me tjetren merr!
ma jep qe ta jap 😂
rrahmet pac ajo, e uraten pac marrsh ti lol lol
jane kohe moderne keto plako, ti jepi doren e merri..e di vete se ska nevoj ti bejme publike lol lol
 
rrahmet pac ajo, e uraten pac marrsh ti lol lol
jane kohe moderne keto plako, ti jepi doren e merri..e di vete se ska nevoj ti bejme publike lol lol
Ore te vdekurit nuk i qan me njeri
duhen qar te gjallet iher 😜
 

titan

Requiem for a dream
Ore te vdekurit nuk i qan me njeri
duhen qar te gjallet iher 😜

mire e ke ti, por respekt per me te medhenjt si fillim lol lol
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
@Endrra ,ste kam pyet pse je indentifikuar me kete nick?
Sa per temen,pres ti pergjigjesh @Xhelozi qe te jem me ne thelb😝😀
 
Top