• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Enke, 35 mije persona ne kortezhin ne Hannover

elbruna

Anëtar i Respektuar
Nje kortezh prej 35 mije personash ne kujtim te Robert Enke, portierit te kombetares gjermane qe u vetevra te marten.

Vargut i gjate i njerezve te deshperuar ka pershkruar qytetin ku futbollisti banonte.

Drejtuesit e Hanoverit, skuadra me te cilen Enke luante, parashikojne pjesemarrjen e dhjetra mijera personave ne stadium te dielen kur do te zhvillohet nje ceremoni lamtumire.
TCH
 
Sa keq me erdhi per kte ..gjynah ..ja ca sjell depresioni semundja e shekullit :(
 
Top