Eshte single, pasi “rreh” meshkujt

GLOOM

Catch me if you can...
Ajo thote se eshte s’ngel ndersa te gjithe djemte qe duan te jene me te duhet te plotesojne disa kushte, si: te jene te sjellshem, te kujdesen dhe ti plotesojne te gjitha deshirat.bhuu.jpg

Bukuroshja e UFC ringut Arianny Celeste eshte çdo kund e para. اuditet bota si ka mundesi qe ajo eshte singel. Ne nje fotosesion per Zoo ajo ka treguar se vazhdon te jete jo vetem vajza me e forte ne ring, por edhe nder femrat me seksi ne bote.

Arianna Celeste deshiron te udhetoj ne Greqi, pasi i pelqen ushqimi grek. Ajo thote se eshte s’ngel ndersa te gjithe djemte qe duan te jene me te duhet te plotesojne disa kushte, si: te jene te sjellshem, te kujdesen dhe ti plotesojne te gjitha deshirat.

Burimi ikub.al
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Eshte single, pasi “rreh” meshkujt

Une po ulem ketu dhe po pres deri te vije vjeshta e te biejne ato lulet :p
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Eshte single, pasi “rreh” meshkujt

dmth po si plotesoj kushtet plas sheri lol
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Eshte single, pasi “rreh” meshkujt

Une po ulem ketu dhe po pres deri te vije vjeshta e te biejne ato lulet :p

Mos i hyr telasheve kot,e sheh cben ajo:p
 

sensuu

sweet
Titulli: Eshte single, pasi “rreh” meshkujt

po sdi si tja besh...nqs je e dashur prape single nqs je e eger prape single LOL
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Re: Eshte single, pasi “rreh” meshkujt

he Rrugaçë , dhe na provokon !!! Ska faj ajo se akoma nuk eshte ndeshur me hundleshin !!
 

MasteR

I'm offline
Pe: Eshte single, pasi “rreh” meshkujt

Kur do kaloje nga shqiperia kjo :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Eshte single, pasi “rreh” meshkujt

Ne rradhe cunat ta bejne cift kete,po vec njeri do shpetoje gjalle,dhe shance me shume ka ajo se sa ju LOL
 
Top